Miloš Zeman dostál své pověsti a veřejně znectil další posvátnou ikonu. Nepřímo označil Alexandera Dubčeka za poseru, čímž opět zase jednou zasel vítr a nyní sklízí obvyklou bouři rozhořčené kritiky. Nechápu proč. O posranosti politiků se nesmí mluvit nahlas? Posranost je přece naprosto běžnou lidskou vlastností. U nás má navíc hluboké kořeny a historickou tradici. Beneš byl taky posera a jakou má krásnou sochu, včetně zákona „zasloužil se o stát“. Občané mají takové politiky, jaké si zaslouží. A Dubček naprosto nepochybně byl posera, špatný politik a sebestředně mimózní kariérista, který se vzteky rozplakal, když mu řekli, že prezidentem nebude on, ale Havel. Jaké z toho vyplývá poučení? Buďte předposranými sebestřednými kariéristy a ještě po letech vás budou ctít. Kriegel se tehdy jako jediný neposral a kdo ho dneska zná?

Náměstek Marxův na zemi navštívil Chile, a poplakal si tam s obětmi sexuálního násilí spáchaného katolickými kněžími. Bože, to je tak dojemné! Skoro mám chuť se také rozplakat. Oběti kněžské chlípnosti to jistě ocenili a přijali svůj osud jako něco, co na ně seslal Bůh za jejich hříchy. Pokud vím, tak by papež při svých cestách v podstatě nemusel dělat nic jiného a líce by mu nikdy neoschly. Můj názor je ten, že by místo trvalého pokrytectví měl raději zrušit celibát, který jeho šéf nikde nepožaduje, čímž by pro minulé i budoucí znásilněné katolíky udělal asi přece jen o něco více.

Nějaká moudrá hlava poradila kandidátu Drahošovi více zapůsobit na voliče v krajích, kde v prvním kole příliš nebodoval. Neodpustím si poznámku, že ho tedy čeká pěkná šichta, protože dostal na prdel ve všech, kromě jednoho. Pan profesor začal na severu Moravy a podle doporučení se odebral na hokej v Třinci, aby demonstroval své sepětí s pracujícím lidem. Pracující lid ovšem navzdory vytrvalé mediální masáži stále ještě nepochopil, co je pro něj dobré a pana profesora vypískal. Pět tisíc lidí v hale skandovalo „Želé, Želé, jdi už do prdele!“ Média hlavní stoky to podle nějakého vtipálka na fejsbůku přeložila jako „Jiří Drahoš se všude setkal se srdečným přijetím.“

Není člověk ten, aby se zalíbil všem. Někdo sere hokejové fanoušky, někdo zase lyžaře. Ale uznejte, že by bylo fakt divný, kdyby tady Lihoš bodoval, když si vybavíte, co za bembeky do toho Špindlu jezdí.

Paní Drahošová, která by podobně jako Marta Gottwaldová chtěla moc a moc být paní prezidentovou, svého manžela usilovně podporuje. Na pardubicku mu sháněla hlasy, sledována na každém kroku presstitutem z dezinformačního webu Aktuálně.cz a výsledkem jsou pozoruhodná zjištění. Z paní kandidátové například bezelstně vypadlo, že „Česká televize nám fandí, ale nesmí to dávat najevo…“. Jakou že to televizi si Želé vybralo pro debatu? No, a protože jí poradili, aby hýřila vtipem, dočkali se důchodci tohoto, který je opravdu k popukání: „Lidé nám radili, aby manžel trval na tom, že beseda musí trvat hodinu a půl a musí být celá vestoje.“ Gentlemanství i prostou lidskou slušnost mají evidentně v rodině. Mimochodem, má paní o této neposkvrněné dvojici prohlašuje, že vypadají jako bratr a sestra.

Vždycky, když v nějakých volbách kandiduje nějaký skutečně nezávislý kandidát s vlastními názory, objevují se hysterické výkřiky: „Když vyhraje XY, stěhuju se na Papuu-Novu Guineu“. Zpravidla jde o „osobnosti“ a nikdy se nikdo nestěhuje. U nás osobnosti zřejmě nemáme, takže se čest dobroserů rozhodl v tomto směru zachránit relativně neznámý mladík. Tak šťastnou cestu Vito, nezapomeň si arabský slovník a korán!

Koukalová nepojede na olympiádu. Ale to je opravdu škoda! Taková šance na medajlu, když se úspěšně podařilo odstranit z cesty ruské závodnice, se už nemusí nikdy opakovat. Za sebe bych chtěl k této tragické informaci říci asi totoč: „Biatlon mám, stejně jako asi naprostá většina z vás, úplně na banánu. Považuju ho za nezáživný sport pro malou skupinku úchylů do běhání po lese ve sněhu s puškou na zádech. Proč je ho najednou plná televize a proč musím všude poslouchat i číst názory evidentně naprosto vymaštěné blondýny, nebo sledovat urputný zápas jejích kolegyň o dvacáté sedmé místo, je mi naprostou záhadou.

1,274 total views, 1 views today