Tesco má sexistické vozíky, stěžuje si prý v Anglii část zákazníků. Protože jsou na nich pouze piktogramy s ženskou siluetou. Tak zaprvé by mne zajímalo, jak velká část zákazníků něco takového asi řeší, a za druhé bych si chtěl – čistě ze zvědavosti – všech těch odhaduji zhruba 8 rozhořčených genderových aktivistů prohlédnout zblízka. Velmi zajímavé z hlediska budoucnosti Velké Británie je také jedno ze stanovisek, které prohlašuje: „Je sexistické tvrdit, že postava v šatech musí být žena. Copak si muž nemůže vzít na nákup šaty nebo kilt?“ Na celé té věci je pak nejšílenější to, jak se k „sexistickým vozíkům“ postavilo samotné Tesco. Místo, aby jeho mluvčí poslal/la genderová vemena prostě do prdele, tak se v předklonu omlouvají a už vylepují „genderově neutrální“ postavičku.

Část zahraniční pomoci pro Somálce končí v rukou teroristů, objevil mainstream Ameriku. Gratuluji k naprosto nečekanému a epochálnímu objevu, který by nikdo v Africe opravdu nečekal. Abych všem hovínkářům ušetřil čas a energii, mám pro ně v této souvislosti další zásadní informace. Nejenom, že u teroristů končí část peněz OSN, končí u nich dokonce i část peněz USA a EU a tedy i naše těžce vydělané peníze. A nejenom v Somálsku, ale v celé Africe. A nejenom v Africe, ale také kupříkladu na Blízkém Východě. Konkrétně třeba peníze určené chudákům palestinským Arabům, kteří jsou už 70 let na útěku a přitom pořád na stejném místě. Kteří už 70 let vyhazují do vzduchu autobusy s židovskými dětmi a proto nemají čas pracovat a živit svoje početné rodiny a svůj podivný stát nestát.  A tam to není pouze část peněz, ale prakticky všechny – jen z EU to dělá cca půl miliardy dolarů ročně. Zbytek těchto peněz je pak rovněž vyházen komínem, protože kromě teroristů je Afrika ještě plná zkorumpovaných diktátorů a papalášů všech stupňů, kteří si všichni z darovaných peněz rovněž odeberou svůj pravidelný bakšiš, aby nemuseli pracovat, což je v Africe suverénně nejrozšířenější filozofie. To, co zbude na chudáky obyčejné černoušky ani nestojí za řeč. A ti mají tudíž hlad a kdo má hlad, ten musí alespoň často souložit, aby si to nějak vynahradil. A kdo často souloží, má často hodně dětí a aby je uživil, nepracuje, to tam není zvykem, ale posílá je do Evropy, aby ony živily z dávek jeho. Vypadá to trochu jako že Afričané konečně vynalezli bájné perpetuum mobile, viďte?

Naše chrabrá policie se zúčastní mezinárodní policejní monstrakce, spočívající v evropsky jednotném buzerování řidičů pod průhlednou záminkou zvyšování bezpečnosti provozu. A v rámci nezastavitelného pokroku žádá budoucí oběti svého šikanování, aby si sami určili, kde bude jejich buzerace a výběr dodatečných daní probíhat. Když se nad tím zamyslím, dělá se mi lehce nevolno. Policie už buzeruje řidiče měřením rychlosti desítky let a naprosto ničeho tím nedosáhla. Jedinou viditelnou změnou je, že se z původně individuálního postihu jednotlivců, jehož smyslem bylo skutečně trestat konkrétní osoby za konkrétní čin, stal obrovský, zautomatizovaný a velice lukrativní byznys, ze kterého plynou do obecních a státních kas obrovské finanční prostředky, které už jsou nyní dokonce součástí rozpočtů. Nyní tuto státní zvrácenost povyšují o další level tím, že vyzývají řidiče, aby se do svého šikanování aktivně zapojili. Vypadá to jako opsané z Orwella. Největší legrace spočívá v tom, že to celé postrádá sebemenší smysl, protože procento blbů mezi řidiči je, stejně jako v celé populaci, konstantní a v čase se nemění.

V italské Maceratě, provinčním městečku přeplněném černoušky přidělenými sem a živenými vládou i z peněz místních občanů, to poslední dobou vře. Nejprve jacísi černoušci zabili a rozporcovali místní dívku, načež jednomu italskému vlastenci ruply nervy a zahájil do jejich lelkujících kolegů palbu, zahalen do italské vlajky. Vlastenec byl záhy polapen a bude po zásluze potrestán, černoušci kupodivu byli také lapnuti a o jejich zaslouženém trestu si dovolím pochybovat. Jako reakci na zoufalý akt odplaty uspořádalo nyní uskupení italských levičáků, komunistů a levicových extrémistů v Maceratě demonstraci proti fašismu a rasismu. Nejednalo se o spontánní reakci rozhořčených obyvatel třicetitisícového městečka, jak se nám snaží média nenápadně vsugerovat, ale o akci extrémistů z celé Itálie. Místní naopak v reakci na demonstraci ochránců demokracie zabednili své domy, zavřeli obchody, školy a přerušili dopravu. Čili tisíce levicových extrémistů nijak nepobouřilo brutální rozporcování jejich spoluobčanky ilegálně dorazivšími cizinci vysávajícími jejich sociální systém a živícími se prodejem drog, ale až následný zoufalý akt sebeobrany jejich spoluobčana, který nestál život nikoho. Dovolím si tipovat, že obraz rozhořčených Italů, protestujících proti fašismu a rasismu, který se urputně snaží vyrobit nejen naše média, je pravdivý zhruba asi jako onen známý nacistický dokumentární film z Terezína. Stačí se podívat na složení demonstrantů. Vidíte pouze mladé tváře nadšených svazáků, kteří bojují za nový svět tím, že zničí ten starý.

Vystoupení z EU by prý bylo ekonomickou sebevraždou, zní nyní unisono z mainstreamových médií. Říkají to zpravidla ti samí experti, kteří v předvečer všech ekonomických krizí vždycky v televizi tvrdí, že situace je nadmíru výtečná a máme se výborně. Není třeba je brát vážně, protože tyto ničím nepodložené věštby jsou určeny výhradně k manipulaci veřejným míněním. A i kdyby měli náhodou pravdu a mělo by dojít k podstatnému poklesu naší ekonomiky, pořád by to podle mého názoru stálo za znovuzískání státní suverenity a občanských svobod.

A ještě jednou Itálie. Italští neofašisté jsou prý na vzestupu díky dezinformacím a zprávám o uprchlické krizi. Až se přestanu smát, tak mám pro italské pokrokáře překvapivou informaci. Na vzestupu nejsou italští neofašisté, ale obyčejní nasraní Italové, kteří už mají dost věčných levicových experimentů s jejich životy. A neprobudily je zprávy o uprchlické krizi, ale masy nelegálních imigrantů naprosto nekompatibilních s jejich kulturou, distribuovaných vládou ve velkém po celé zemi a živících se kromě sociálních dávek téměř výhradně zločinem. To s těmi dezinformacemi máte soudruzi jako jediné správně.

1,314 total views, 3 views today