„Připravenost Česka podílet se na řešení migrace se blíží nule“ , postěžoval si letitý bavorský pilíř řešení migrace systémem Wir schaffen das, Horst S. To je takový Jánošík německé vlády. Jeho úkolem od Mutti Multikulti bylo vyvolávat zdání, že při vládním uskutečňování německé národní sebevraždy pomocí kulturně nekompatibilních imigrantů někdo hájí německou kulturu a zájmy domorodců. Můj názor je ten, že stížnosti tohoto typu od politiků tohoto typu jsou rajskou hudbou pro můj xenofobně zaprděný český sluch. Ovšem zůstávám realistou. Vláda sice halasně odmítá „kvóty“ , ale zároveň pokaždé  v uctivém předklonu směrem k Bruselu šeptá:“ Děláte to všechno výborně, chceme být u toho a společné evropské řešení migrace velice podporujeme. Jen se to prostě nesmí jmenovat kvóty“. Jinými slovy: „Probíhající likvidace evropské civilizace nám nevadí, jen tak dál, ale jaksi sofistikovaněji.“ Hm. Kvóty nechceme a proto jsme instalovali do čela EU fanatickou bábu, která po ničem jiném netouží víc, než vytvořit z ní jeden stát, který jako první udělá to, že v rámci „společného evropského řešení migrace“ bude již konečně legálně přepravované černoušky distribuovat rovnoměrně po celém svém území na základě nařízení bruselské federální vlády. Ale nebudou to kvóty.

Kde blb, tam nebezpečno

Represe ani masivní kampaně nepomáhají. Dokonce ani pražský projekt „Neskákej mi pod kola!“ kupodivu nezabral a lidé ve zvyšujících se počtech hynou pod koly vlaků a tramvají. I BESIP jen bezmocně přihlíží, jak občané se sluchátky i nadále vstupují bez rozhlédnutí do kolejišť a žádá další stovky milionů na nové kampaně, které lidskou blbost tentokrát už určitě definitivně vymýtí. Přeju hodně štěstí.

S péčí řádného hospodáře

Stát, respektive já, vy i všichni ostatní jsme vyplázli už miliardu za úžasně ekologické a ekonomické plavební stupně na Labi, které neexistují. Nevím, jak vy, ale já se v této souvislosti jen stěží mohu označit za spokojeného s tím, jak tenhle stát zachází z penězi, které mi pod pohrůžkou násilí odebírá. Za pár stovek milionů se v roce 1994 vypracuje strategický projekt vodní dopravy, vloží se do byrokraticko-ekologického evropského systému budování socialismu a po pouhých pětadvaceti letech navyšování hromad lejster a dalších stovek milionů vám z něj zpátky vypadne výsledek. Po vodě se nepřepravilo ani kilo nákladu a na Labi se dosud nepoložila ani cihla. Jen ta miliarda je v hajzlu. A nikomu nechybí, nikdo není zodpovědný, nikdo do toho nešťourá, nevyšetřuje to, jako by to bylo úplně normální. Není. „Péče řádného hospodáře“ , což je termín ze zákoníků, vypadá opravdu jinak.

Zblbli jsme z funkcí a proto chceme funkce

„Zblbli jsme z funkcí“ , vylil si věčný kandidát na ministra kultury Šmarda srdéčko na fejsbučku stran zajímavého vládního počínání ČSSD. Aha. Ale pan Šmarda z nich nezblbnul a proto jasně vidí, kde ČSSD tlačí bota a proč bylo tak velkou chybou vstoupit do vlády s pravicovým Antikristem. A zřejmě proto se už tolik týdnů snaží procpat do funkce a zavládnout si s ním také. Protože socdemáčtí ministři musí mít hlavně švih. A kolega ministr Staněk ho bohužel neměl. Byl to pouhý šedivý byrokrat, co se staral jen o to, aby nikdo nehrabal veřejné peníze pod sebe. Začínám konečně lépe chápat, proč se Miloš tak zuřivě brání tohohle bembeka jmenovat.

Globální oteplování

Jakási Pančochová se bude vdávat. „Přítelkyni požádala o ruku na vulkánu při západu slunce“ , nadšeně informuje známý dezinformační web. Bylo to prý velice romantické. Přiznám se, že já povinné nadšení jeho pokrokové redakce z romantické přirozenosti homosexualismu nesdílím. Jsem toho názoru, že nic se nemá přehánět a to, co stran této tématiky předvádějí zglajchšaltovaná mainstreamová média, neváhám za silné přehánění označit. Člověk aby se pomalu styděl přiznat, že je heterosexuál. Narodil jsem se v době, kdy byla homosexualita ještě trestným činem (kupodivu ne u nás, ale na Západě), coming out byl neznámý pojem, buzíci si vyznávali lásku výhradně v hlubokém soukromí a o uzavírání manželství si nechávali zdát. Během pár desítek let jsem se díky klasické aplikaci Overtonových oken ocitl ve společnosti, kde vládne opačný extrém. Veřejné oslavy teplení, teplá manželství, teplé rodiny a jsem si jist, že ani teplé kvóty už nejsou daleko. Za mne by tedy méně bylo rozhodně více. Kdo, co, kam a komu strká by mělo pokud možno zůstat zahaleno tajemstvím a nenormální by se mělo přestat vydávat za normu. A cpát to do nás horem spodem je nejlepší způsob, jak šířit homofobii.

V Moskvě je určitě mnohem víc, než jen pět a půl demokrata 

V Moskvě policie zasáhla proti nepovolené demonstraci a pozatýkala určité množství demonstrantů. Jinými slovy jednoho sociologického klasika: elita A, která je momentálně u moci, se naprosto standardním způsobem vypořádala s elitou B, která se dere k moci. Úplně stejným způsobem, jako nedávno činila francouzská elita A v Paříži, nebo španělská elita A v Barceloně. Ve všech těchto případech byly zatčeny a v případě Paříže a Barcelony navíc i brutálně seřezány stovky lidí. Podle rétoriky našich médií šlo v Paříži a Barceloně o legitimní zásahy proti buřičům, kdežto v Moskvě byla neoprávněně zatýkána demokratická opozice. Ale o tom vlastně tentokrát psát nechci, to je klasika. Tuto klasiku ovšem tentokrát velice pěkně vylepšil pro Aktuálně význačný dezinformátor Soukup ze sesterských Hospodářských novin. Nevalná účast na předmětné demonstraci v desetimilionové ruské metropoli v odhadovaném rozpětí tři a půl až pět tisíc demonstrantů, s kterýmiž údaji se spokojili všichni ostatní kolegové dezinformátoři, včetně jeho domovského plátku, se panu Soukupovi zřejmě zdála pro jeho brilantní článeček o zlém Putinovi příliš nedůstojná a tak ji zaokrouhlil na rovných 15 tisíc policejně deptaných demokratů. A nebo se zeptal T-Mobilu. Začínám asi souhlasit s názorem našich státních orgánů, že dezinformační weby už opravdu představují problém.

Bursík vidí město veliké, jehož emise nuly se budou dotýkati

„Auta se spalovacími motory budou muset z Prahy zmizet“ , prohlásil v Rádiu Jerevan manžel světové expertky na biomasu Bursík. Je skutečně fascinující, že můžete být úplný trotl i opakovaný politický bankrotář, ale pokud se jednou nějak protlačíte do dostatečné politické výše a cestou zastáváte ty správné názory, máte prakticky jistotu, že k vám už pak funkce budou nadále připlouvat automaticky. Bursík, největší pohroma pro české životní prostředí od výbuchu Černobylu, se jako bumerang opět objevil v jakémsi ekologickém úřadě a hned od začátku zase jede pecky. Mám k tomu dvě poznámky. Co jste si v Praze zvolili, to tam máte. Že Bursíka nikdo z vás nevolil? Vidíte, a to je právě to největší kouzlo liberální demokracie. A za druhé, rozhodně nechci někomu způsobit psychický diskomfort, ale pokud mám věštit já, tak dřív než spalovací motory bude muset z Prahy zmizet asi Bursík.

2,018 total views, 1 views today