Barcelonští počišťovači spláchli krev a stádo ovcí vypustilo holuby místo stavění barikád. La Rambla už je zase přecpaná výpravami nezastrašených. Domácí i ti přespolní tam svorně a vzorně předvádějí „veřejné mínění“- xenofobie a teror jsou odporné, islám je krásný. Orwell měl pravdu. Nevědomost, to je fakt síla.

Jsou stmelení v odporu a rozhodně si nenechají vzít několika šílenci svůj způsob života. Dluhové otroctví, plný nákupní vozík, robotu, vysoké daně, řetězy, sociální stát, Eurábii a hlavně dovolenou ve Španělsku. Ostatně, máme ji zaplacenou, viď mámo. Už si asi opravdu zvykli. Refugees Welcome.

S odstupem několika dní od barcelonského masakru máme pohromadě všechny obvyklé komponenty, potřebné ke složení společensky žádoucího informačního obrazu té nepříjemné lapálie, rušící konzumenty v roztáčení kol globální ekonomiky a některých jejích souvislostí.

Začneme návratem do minulosti – v únoru se v Barceloně sešlo údajně 160 000 vítačů s hesly: „Už žádné výmluvy, přivítejme je hned!“ Tahle indicie počátku civilizačního konce je významná a svědčí o tom, že Churchill měl pravdu, když říkal, že „nejlepší argument proti demokracii je pětiminutový rozhovor s voličem“. Tohle už se nedá zastavit, udělali z toho normu.

Alláh své věrné barcelonské vyslyšel a vyslal vraždící dodávku z Feratu, která zcela autonomně přejela hromadu turistů a ani jednoho muslimského pouličního prodavače švýcarských hodinek.

Politici vyjádřili rozhořčení, lítost, soustrast a pevné odhodlání válčit s terorismem do posledního autochtonního Evropana. Brutální útok proti západnímu životnímu stylu nás musí stmelit. Jinak se s tím, bohužel, nedá nic dělat.

Byli to asi nějací blázni, hodní a starostliví synové a muslimové jsou fajn. Slova islám či islámský nemají evropští novináři v souvislosti s násilím páchaným muslimy ve slovníku. Protože si to muslimové nepřejí. Že je motivační pokřik nejúčinnější zbraní při střetu civilizací, věděl už starý Huntington.

Už máme také obvyklé tklivé příběhy o abstraktním násilí, nezbytného hrdinu a víme, že útoků vozidel s autonomním řízením přibývá. Mimochodem, vystoupení moderátora Kubaly v ČT na toto téma bylo skutečně roztomilé. Informoval diváky o častém používání aut teroristy stylem, jako když oznamuje, kolik se letos urodilo na Litoměřicku šnytlíku. Běžná věc, teď Vás přejíždějí, v příštím kvartále bude zase víc zastřelených.

Trump je imbecil, nezná historii a je třeba ho urychleně impíčmentnout. Nebo zaúkolovat CIA. Apropó tajné služby – pochopitelně bylo vše pod kontrolou a řádně vedeno v aktech s kulatým razítkem „Top secret“. V této souvislosti mne kapku zneklidňuje, jak se asi CIA dozvěděla tak podrobné informace. Agent mezi španělskými islamisty? Hmm. Napadá Vás něco?

Média se tentokrát pustila poprvé i na tenký led a odvážně zaspekulovala, že by v tom snad mohl mít prsty i nějaký imám, považte. Asi nějaký dezorientovaný šílenec, co nepochopil korán, tomu se nedá nikdy zabránit.

Nebojte se, na „ultrapravicové islomofoby“ jsem nezapomněl. Smutná realita dneška. Pár stovek ostrakizovaných španělských vlastenců v Barceloně zachraňuje čest Evropy s ultranenávistným heslem „Španělsko křesťanské, ne muslimské!“ Stovky tisíc zmasírovaných jelit tamtéž vítají agresivního nepřítele za radostného hýkání novinářů a politiků. Saúdové mají jistě radost, jak se jim investice zúročují.

Také muslimové pochopitelně nezůstali stranou společenského dění a poctivě plnili příkazy imámů, stejně jako předtím mučedníci. „Islám je mír“. „Ne v mém jménu“. Jako vždy na fotografiích muslimských spoluobčanů zdrcených žalem nad smrtí nevěřících, vidíme i zde minimum mužů. Hm.

Španělská fotbalová liga začala v termínu a to je vůbec ze všeho nejdůležitější. Panem et circenses.

No a nakonec česká stopa. Nebyli bychom to my, šikovní Češi, abychom nenašli řešení. Neprůstřelné květináče a lavičky. Obsluhovat je může kdokoliv, i právě dorazivší Eritrejec. Zušlechtí a zároveň zabezpečí každý veřejný prostor. Jsou velmi praktické, odolávají zubu času i teroristům a mají značný exportní potenciál. Problém nepředstavuje islám, ale vraždící kamiony, dodávky a kulky z kalašnikovů.

Takhle tedy vidí barcelonskou tragédii, potažmo svět, průměrný evropský volič.  Nemá čas, důvod, duševní kapacitu, vůli ani chuť pracně z internetu dolovat pravdu. Jednoduchý svět, navíc strčený až před čumák, má mnohem raději než složitý. Dobro jsme my, zlo jsou oni.

Tenhle pokřivený obraz mu zprostředkovala média v láskyplném objetí s politiky. Tak, jako vždycky. Vylhaná pseudorealita, stále znovu vytvářená za účelem tvorby žádoucího „veřejného mínění“. Dokud se neustálým opakováním nezmění v „pravdu“ – říkali „to“ přece v televizi.

Nahlíženo touto optikou, ztrácím po Barceloně definitivně poslední zbytky iluzí o šanci Evropy na přežití. Rituální sebevražda evropské liberální demokracie bude s největší pravděpodobností během nejpozději tří generací úspěšně dokonána.

Do roku 2100 končíme, finito, fertig. Vládu nad kontinentem převezmou zčásti muslimové, co bude na zbytku si raději netroufám odhadovat, ale liberální demokracie to rozhodně nebudou. V Německu bude například tou dobou zbývat cca 20 milionů Němců spolu s cca 35 miliony Turků a ostatních muslimů.

Pokud tedy nezačnou Němky zčistajasna plodit přibližně dvakrát tolik Helmutků, než posledních 45 let. Což asi nehrozí, neboť rození dětí emancipovanou ženu degraduje a podsouvá jí podřadné postavení ve společnosti. Tyto zajímavé údaje jsou pro nás Čechy, jako faktickou německou spolkovou zemi velmi povzbuzující, nicht wahr?

Jaké asi státní zřízení si ve své nové evropské vlasti demokraticky odhlasuje turecká a arabská většina? Můžete hádat třikrát.

Západní Evropa je odepsaná definitivně a nemá šanci vývoj směřující k islamizaci zvrátit. Prostě se to stane. Někde dříve a někde později. Nenásilně a demokraticky. Z důvodů demografických a protože Ti, kteří chtějí vybudovat novou a dokonale rovnostářskou multikulturní společnost, už se nedají ze svých rozhodujících pozic vypudit jinak, než hrubou silou. Jelikož husiti už vymřeli a zbraně nám brzy seberou, máme Houstone pislík problém.

Střední a východní Evropa je na tom o chloupek lépe, protože nemá na svém území početnou muslimskou menšinu, nezbytnou k nastartování procesu výměny voličů. Zatím. Jak můžeme pozorovat, pokrokářští eurozmrdi už usilovně pracují na odstranění tohoto našeho handicapu.

Největší šance na zachování vlastní kultury a státní suverenity má Rusko a jeho okolí. Z našeho prostoru pak Poláci a Maďaři. Až tady dojde na lámání chleba, první se poděláme my. Tradičně a bez boje, jinak to ostatně ani neumíme.

Jaká bude tou dobou průměrná teplota ve Finsku nás tedy, jak vidno, nijak zvlášť pálit nemusí. Dávno předtím se potichu vytratíme z dějin. My, budoucí evropští indiáni.


Mimochodem, jistě Vám neunikla u nás široce mediálně prezentovaná xenofobní výzva vrchního barcelonského rabína k Židům, aby opustili Španělsko: Toto místo je ztraceno!

1,972 total views, 1 views today