Někdy jde psaní úplně samo. Například v předvolebním období. Náměty doslova na každém rohu. Třeba tento je fajný – „Když bohatne země, musí bohatnout i lidé“. Podobně dementní hesla mají sice všichni, ale protože socani jsou suverénně největší zmrdi a v kastlíku mi přistál jejich leták, bude můj dnešní nenávistný projev výhradně o nich.

Z letáku se na mne kření „kandidát na premiéra“ Zaorálek a pronáší výše zmíněné moudro o bohatnutí. Pominu fakt, že Zaorálek není kandidát na premiéra, ale na lucernu a přejdu rovnou k věci. Mám pro něj vzkaz: „Luboši, my už jsme všichni podle televize bohatí dost, myslete taky jednou na sebe.“

No a potom tam mají ještě „6 důvodů, proč volit ČSSD“. Vzhledem k tomu, že ČSSD je už nějaký pátek u vesla, je možno ony důvody porovnat s tím, co socani ohledně uváděných slibů reálně předváděli ve své dlouhé politické praxi. Pojďme na věc:

  1. Boj proti levné práci – Dlouhá léta k nám zvali cizí otrokáře a pomáhali jim zakládat plantáže. Na domácí firmy zvysoka srali a dřeli je z kůže. Teď,  když jsme díky nim zaběhlou kolonií plnou otroků, pracujících za směšný bakšiš pro cizí firmy, ČSSD hodlá pár dní před volbama bojovat za vyšší mzdy?  Tomu se nedá ani smát.
  2. Důstojné stáří – Důchodci jsou pro socanské PR agentury před volbami vždy oblíbenou cílovou skupinou. Dědci a báby jsou sice neperspektivní, ale stále mají volební právo, přibývají geometrickou řadou a většina z nich chcípá hlady. Ideální volební matriál. Reformu důchodů před sebou přitom socani strkají jak hovnivál kuličku, protože by jim hlasy zrovna nepřidala a doufají v zázrak. A v stařeckou demenci, dodávám já.
  3. Bezpečná země – Jako bezpečnou zemi si evidentně představují něco jako Orwellovu Eurasii. Hodně peněz policajtům, kamery, betonové bariéry, buzerace, vykastrovaný internet a čipy v uchu. Velký Bratr tě vidí, slyší, ovládá a čte tvoje data. Taky chtějí víc hlídat náměstí a tak. Anóóó soudruzi, přesně takhle si představujem bezpečnou zemi.
  4. Zdravotní péče bez poplatků – A bez záruky. Zdraví je ta nejdražší věc na světě. A zároveň nic na světě není zadarmo. Vždycky to někdo musí zaplatit. Když máte kliku jak od kolotoče, známé nebo prachy, získáte snadno pocit, že české zdravotnictví je skutečně takové, jaké nám předkládají k uvěření. Ale co ti, kteří kliku nemají?
  5. Podpora rodin – Tady jsem se smál asi deset minut. Je tedy fakt, že nepíší JAKÝCH rodin. Rodina, to je totiž dnes široký pojem. A ČSSD jde s dobou, jak prokázala v minulých volebních obdobích. „Buzík nebo lesbina, vždyť jsme jedna rodina“. „Rodinám“ prý socani všechno zvýší. Paráda, teď už jenom aby prozradili, kdo tu podporu rodin typu Táta+Táta zaplatí.
  6. Jistota už 139 let – „ČSSD bojuje za lepší život lidí již 139 let.“ Ano, socdemácké strany původně skutečně bojovali za lepší život lidí. Posledních cca 70 let ale bojují výhradně za lepší život zmrdů stejné kategorie, jako jsou oni sami.

V tom neskutečném seznamu hoven má malý odstaveček někde uprostřed i jejich úřadující premiér na odchodu do Brusele, Bohouš Pokorný-Merkelová-Juncker-Sobotka. Jsou v něm jakási čísla, která prý dokazují jeho práci pro lid.

Nevím, jak vy, ale já Bohoušovi při volbách vzkážu, ať si je strčí do prdele tím plusovým rozpočtem z roku 2016 napřed.

1,219 total views, 1 views today