13. srpen 2016 14:35

Veselý multikulti silvestr nejen v Kolíně nad Rýnem a následná úřední a mediální konspirace jsou už dávno passé. Vražedné řádění osamělých, frustrovaných šílenců, kteří nechodí do mešity a nemají nic společného s islámem dalo veřejnosti spolehlivě zapomenout na „pouhé“ sexuální násilí. Až na jeho stále přibývající oběti. 

Pojďme si na chvilku odpočinout od uřezávání hlav starým knězům, výbuchů, střelby, mačet a rozvozu zmrzliny po promenádách osamělými šílenci, kteří nemají nic společného s islámem. Tohle léto se přece děje také tolik jiných věcí, které jsou mnohem příjemnější a společensky daleko přijatelnější, než ojedinělé vražedné excesy frustrovaných „mužů jižní barvy pleti“, kteří se cítili sociálně vykořenění kvůli nevěřícím bělochům, jedli vepřové, pili šnaps a vůbec nechodili do mešity. Pojďme si povykládat třeba o libidu, o ženských a o tom, jak už to teď v Německu klape.

Silvestrovský masový sexuální džihád v Kolíně nad Rýnem, který se merkelistům bohužel nepodařilo přes veškerou snahu ututlat, rozvířil na chvíli špinavou hladinu německého multikulti und korrekt rybníčku. Nespokojenci z řad místních fašizujících extremistů sice byli vzápětí ještě ze setrvačnosti osprchováni, ale poté se už stojaté vody začaly hýbat. Objevily se opatrné komentáře o nepřípustném falšování policejních statistik, mlžení, kouzlech s etnicitou pachatelů, příkazech shora tutlat kriminalitu imigrantů. Byl vyhozen jeden policejní papaláš, spuštěn roztomilý osvětový webík a ze stovek pachatelů sexuálního násilí dostal jeden Alžířan roční podmínku za lízání.

Asi tři další „muži jižanského vzhledu“, jak nyní zní některé z oficiálních popisů pachatelů této v současném Německu velmi populární, kulturně obohacující „volnočasové aktivity“, byli postižení podobně přísně za krádež telefénu a jedné šrajtofle – und das ist alles. Divadélko pro daňové poplatníky postupně vyšumělo jako vždy do ztracena, média po kratičkém období sebemrskání a tepání politicko-korektní prolhanosti státu už s ním zase drží basu, krok i hubu. O žádných další sexuálních incidentech plynoucích výhradně z lehce řešitelné kulturní odlišnosti se opět příliš často nedozvídáme. No bať, ještě bychom jako v případě brexitu s těmito informacemi naložili nějak neodborně, případně si z nich dokonce utvořili vlastní názor.

Stránky Zanzu.de, jejichž vznik považoval kolega Fendrych za srovnatelný s objevem knihtisku, zřejmě skvěle fungují a nutí nadržené samce „jižního typu“ hromadně zavrhnout jejich středověké civilizační vzorce chování k ženám a nevěřícím, vycházející z jediného povoleného zdroje poznání – islámu. Kdo snad ještě nemá vlastní tablet, aby se mohl pomocí piktogramů stát plnohodnotným západním Evropanem, jenž se na potkání netře ztopořeným penisem o dvanáctileté dívky u bazénu a jemuž je opravdu líto, že není veřejně známý homosexuál, tomu ho štědré německé úřady jistě přidělí.

Zvláště, když použije služeb některého z těchto důvěryhodných tlumočníků. Pokud tedy není náhodou křesťan, že. To má pak prostě smolíka a nejen, že nedostane tablet na pouštění dekadentního západního porna, ale bude promptně vyhoštěn do své domoviny, kde jej jeho mírumilovní muslimští sousedé dříve či později oběsí pro větší slávu Alláhovu. Podle zjištění humanitárních pracovníků totiž narychlo najatí úřední muslimští tlumočníci po celém Německu lžou jako když tiskne, zkreslují výpovědi a hrubě zneužívají svého postavení ve prospěch souvěrců a ke škodě „nevěřících“. Zvláště šikanováni jsou například jezídé. Podle jedné z pracovnic „dělají tady to samé, co provádí s menšinami v jejich zemích původu.“ Velmi podrobně je toto téma zpracováno zde.

Působení mnohovrstvé sociální osvěty v Německu již tedy zjevně přináší bohaté plody, sexuální násilí ze strany „mužů tmavšího typu pleti“ evidentně zmizelo, protože k nám poslední dobou pronikla pouze informace o naprosto ojedinělém znásilnění babky na hřbitově. Německé úřady tedy už nemusí mlžit a nic ohledně imigrantů tutlat, jinak by se o tom přece v profesionálně vedených médiích psalo, ne?

Nu, americký think tank Gatestone Institute, jenž situaci sleduje dlouhodobě a velmi podrobně, má jiný názor. Pro ty čtenáře, kteří ho neznají podotýkám, že jeho hlavní náplní je „vzdělávání veřejnosti o tom, čemu se mainstreamová média nevěnují“. Čili dokonalý a naprostý opak našich „Evropských hodnot“, ačkoliv analytika formátu Jakuba Jandy zatím ještě postrádají.

Soeren Kern ve svém posledním článku píše, že spirála sexuálního násilí se rozšířila do celého Německa. „Německo je v obležení, veřejné prostory jsou stále nebezpečnější“, píše Kern a popisuje incidenty letošního léta na koupalištích, u bazénů, na festivalech – prostě všude, kde se vykytují společně nadržení imigranti a domorodci ve věkovém rozpětí 9 až 79 let. Míra zahalenosti, věk ani pohlaví nehrají příliš velkou roli, „jižně vyhlížející muži“ se ho snaží nacpat do dívenek v plavkách i do zcela oblečených důchodců se psem.

Autor v článku dále líčí pokračující snahu německých orgánů většinu trestných činů imigrantů bagatelizovat a líčit jako ojedinělé incidenty, které nejsou součástí celonárodního problému. Nahlášeno je pouze jedno znásilnění z deseti, pouze 8% nahlášeného sexuálního násilí vede k odsouzení a tresty jsou zpravidla symbolické. Podle šéfa Asociace kriminální policie se až 90% sexuálních trestných činů spáchaných v roce 2014 nevyskytuje ve statistikách. Není bohužel nejmenší důvod si myslet, že se tato praxe změnila. Informace o sexuálních útocích se objevují pouze v místních policejních zprávách a regionálních médiích, do těch celostátních zpravidla takovéto běžné triviality neproniknou. Po pročtení závěrečného seznamu červencových „neudálostí“ z autorova článku, působí informace o přijetí kontroverzního zákona „Ne znamená ne“ obzvláště pikantně. Německá policie tak kromě již osvědčeného tutlání a přesného tlumočení dostává do rukou další účinnou zbraň pro rychlejší integraci „mužů jižanského typu pleti“ a jejich vírou podloženého přesvědčení, že žena je tvor vývojově nižší.

Během letošního července, kdy se, soudě alespoň podle mainstreamových médií na této frontě prakticky nic nedělo, pronikly k širší veřejnost pouze tři události: 1. již zmíněná hřbitovní babka, obohacená potřebným Eritrejcem 2. otěhotnění jedné z obětí kolínského multikulti silvestra, otec stále neznámý 3. příběh o svaté lži Selin Gören, znásilněné levicové aktivistky typu Anna proletářka. To je opravdu velmi dojemný příběh a nechápu, proč u nás neprorazil, když o něm světová média houfně informovala.

Selin měla v lednu nedobrovolný orálek se třemi muslimy, kteří vůbec netušili, že przní svou velkou fanynku. Domnívali se, že je to jen nějaká obyčejná macatá německá děvka, jelikož seděla sama u houpaček a nevypadala jak zavřený slunečník. Protože je ale jako správná komunistka ukutá ze zvláštního materiálu, hned věděla, co je třeba udělat. Aby neposkytla fašizujícím xenofobům lživou munici, tak zpočátku tvrdila, že byla pouze okradena nějakými „Němci“ a médiím přiznala barvu až nyní. A jako třešničku na dort pověsila vzápětí po „aktu“ na fejsbůček otevřený dopis fiktivnímu uprchlíkovi – Jak je ráda, že uprchl z pekla a cestou se neutopil. Jak se o něj bojí v záři hořících ubytoven a za řevu hnědého davu. Jak nejsou oba v bezpečí, protože musí žít v rasistické a sexistické společnosti. Jak ho bude ochraňovat a jak on není ten problém, ale problém jsme my, oškliví evropští xenofobové.

Naprosto se Selin souhlasím, musíme na sobě tady v Evropě ještě hodně zapracovat, než pochopíme , že močit proti větru se prostě nevyplácí. Anděla, Olánt, Žán–Glód, Bohouš a Seliny to s námi myslí dobře, zdegenerovali jsme do konzumem ztučnělých lenochodů, kteří pomalu vymírají, pořád remcají a odmítají se podělit o své civilizační výdobytky s potřebnými. Jedinou cestou k záchraně evropských hodnot je přísun bohabojných, plodných, vydlabaných a poslušných voličů, kterým přece pouze stačí vysvětlit, jak to u nás chodí. Že než se podaří Evropany kompletně odzbrojit a v parlamentech demokraticky odhlasovat chalífát a právo šaria, musí prostě své ptáky udržet na uzdě, aby se domorodci náhodou nezačali cukat ještě dřív, než se dílo podaří.

1,850 total views, 1 views today