Chlapeček se jako jediný na světě narodí se třemi penisy a ukážou mi fotku jeho nohou. Jsem divnej já, nebo svět kolem?

Tuhý kořínek

Jan Hamáček zkolaboval,“ napsaly Hovinky. Vida, i v mainstreamovém médiu se mohou objevit dobré zprávy. Při čtení titulku mne napadlo, že Bůh zřejmě přece jen existuje. Bohužel pro nás i ČSSD to ale nebylo nic vážného a oblíbený ministr vnitra nám zůstal zachován i do budoucna.

Mlčeti zlato

Na pivo do hospody? Jednou týdně by si člověk zašel na PCR test,zveřejnil svou vizi budoucnosti stejný velikán. A na otázku, zda nosí stále respirátor odpověděl: „Ano, já když chodím venčit psa, tak si vezmu doma respirátor, nasadím si ho, a když se vrátím, tak si ho sundám. A nepotkávám lidi.“ Ano, to bude ono. Honzík nám nepotkává lidi. Jinak by věděl, že nikdo normální si kvůli pivu za 40 nenechá udělat test za 2000 a že respirátor při venčení psa v liduprázdném parku nosí v celé zemi jako jediný. Některý lidi by s novinářema fakt mluvit neměli.

Vakcíny budou vbrzku

A ministr lásky do třetice. Dánsko zakázalo AstraZenecu jako nebezpečnou a Hamáček by jí chtěl pro nás od nich koupit. Nedávno jsem toto podivné individuum označil za kolotočáře. Chtěl jsem tím vyjádřit názor, že zaznamenatelné projevy jeho individuální osobnosti působí dojmem, že má v hlavě nasráno. Tímto se hluboce a upřímně omlouvám všem kolotočářům.

Sedni! Čekej!

Takzvaná sofagate, kdy turecký prezident přidělil při jednání předsedkyni evropské komise diplomaticky podřadné místo na sofa, a chlapy posadil do křesel, se stále probírá. Jak to bylo nedůstojné, neuctivé a urážlivé a tak. Fakt nevím, čemu se všichni diví, proč to furt řeší a hlavně proč nejásají. Bylo to přece velice islámské počínání a v duchu tradiční islámské kultury. A co je islámské, je přece krásné, obdivuhodné, obohacující, můžeme se tím hodně naučit a rozšířit si tak své maloměšťácké kulturní obzory.

Vzhůru za svobodou projevu

Obyvatelé Hongkongu houfně prchají před totalitou, informovala Šámalová. Důvody onoho údajného exodu mne opravdu zaujaly. Cituji slova prchajících za svobodou: „Hongkong býval pestrým místem, kde se svobodně vyjadřovaly různé názory. V posledních letech se mění v místo, kde se smí říkat jen jeden názor. Pokud si myslíte něco jiného než vláda, máte potíže.“ A dále: „Bojím se toho, že děti jednou vyrostou, a když nebudou souhlasit s vládou, dostanou se do problémů. Dělá mi to velké starosti.“ Taky se tam píše o zakazování knih, bezpečnostních zákonech utužujících dohled nad obyvateli a o politické indoktrinaci dětí ve školách…. Co k tomu říct. Snad jen, že chudák paní se asi nebude stačit divit, až se tady u nás na Západě rozkouká.

Máte štěstí, že jdu zrovna kolem

Ještě jako ministr zahraničí se Petříček vyjádřil, že „Sputnik by otřásl důvěrou lidí v očkování.“ Zajímavý a originální názor, ale přiznám se, že ho nesdílím. Důvěrou lidí v očkování otřásla především Evropská unie a česká vláda svou neschopností ho zorganizovat a tím, že si politici ani v tomto případě neodpustili doprovázet ho debilní propagandou. Viz výrok již bohudík bývalého ministra. Který v situaci, kdy se polovina nedostatkových „schválených“ západních vakcín potácí v obrovských problémech s vedlejšími účinky, které od očkování spolehlivě odradí mraky lidí, působí až dadaisticky. Obavy pana ministra byly tedy zhola zbytečné, víc otřást důvěrou v očkování už nejde a nedokáže to dokonce ani Putin. Ovšem jako sondička do morálního fundamentu dnešního průměrného „demokratického“ politika, to bylo zase užitečné: Radši vás nechám všechny chcípnout, než bych vám povolil funkční a v praxi již ověřenou „neschválenou“ vakcínu z nesprávné země. A takových máme plnou sněmovnu.  

Jsem svobodný!

Petříček: vyhazov je vysvobození. S Babišem se to nedá vydržet.“ Ubohosti, tvé jméno jest Petříček. Tak proč jsi tam zůstával, ty náš chudáčku? Nějaká ruská hybridní intrika ti snad bránila ukázat alespoň nějaké koule a dávno odejít? A teď, když tě konečně kopli do prdele, budeš brečet jak to bylo hrozný? Vážně?

Na Moskvu!

Nahý Putin na hajzlu  před ruskou ambasádou v Praze. Můžete být sebevětší kretén, ale pokud je vaše kreténství zacílené správným směrem prostor v kreténských médiích na oslavu vašeho kreténismu se najde spolehlivě vždycky.

Nechceme zvyšovat napětí

Tohle je zábavné. Permanentně je obviňují ze všeho možného, zavádějí nové a nové sankce, utočí na jejich byznys, vyhošťují jim diplomaty, vměšují se do jejich záležitostí, snaží se rozvrátit jejich zem, štvou proti nim sousedy, vyhrožují, prezidenta označí za vraha a pak řeknou, že rozhodně nechtějí zvyšovat napětí.

NATO jde na to

Budeme pro NATO přínos, už jsme s Rusy bojovali,řekl ukrajinský velvyslanec. Jsem nevěděl, že se NATO chystá bojovat s Ruskem kvůli Ukrajině, ale děkuju za informaci. Se nám ta nová armádní výzbroj bude asi hodit. Tak hodně štěstí v tom šturmu na Moskvu s těma čtyřma novýma americkýma vrtulníkama. Budu držet palce.

Víme, co je pro vás dobré 

A ještě jednou ze stejného kadlubu: „Moskva nebude rozhodovat, kam se Ukrajina přidá, vzkázal šéf  NATO.“ Tenhle pán je vskutku nepřehlédnutelný exemplář  takzvaného válečného štváče. A že je v oboru nějaká konkurence. Vzkazy tohoto typu přes média úplně miluju a Putin určitě taky. Ale k věci. Obávám se, že Moskva o tom rozhodovat bude. Protože geopolitika. Protože žádná velmoc, pokud má tedy  její vedení všech pět pohromadě, si nepustí do předsíně jinou, navíc zjevně velice  nepřátelskou velmoc. Kdyby chtělo Mexiko vstoupit do Varšavský smlouvy, tak se Američani poserou. Jako se mohli v roce 1962 posrat z ruských raket na Kubě. Ze stejných důvodů, jako se Moskva může posrat z podobného počínání Ukrajiny a NATO. Existují jistá osvědčená pravidla koexistence velmocí a mají fakt rozumný důvody. A jestli je budou NATO i Západ ostentativně ignorovat, nebudou se hádám všichni stačit divit.

Kam se poděl virus

Testy prokazují, že nákaza se mezi školáky prakticky nevyskytuje. Ano. To jsme všichni kromě ministrů zdravotnictví, vlády, hygieniků a televizních vědců tak nějak věděli dávno. A proto bylo téměř roční uzavření škol jehož důsledkem děti zblbly, ztloustly a rodiče více školáků zešíleli, jednou z hlavních a nejúspěšnějších vládních zbraní v boji s pandemií. Vždyť se podívejte, jak nám díky tomu ta čísla krásně klesla.

Odpouštím vám

Meghan je připravena královské rodině odpustit. To je krásné, až mi slzička ukápla. Je velice povznášející vědět, že i v této nepěkné době existují lidé, kteří se dokáží povznést nad protivenství a ústrky jichž se dopustili na jiných a velkoryse jim to všechno přes média odpustit.

Špidlo zaplať!

Rada pro rozhlasové a televizní vysílání musí vyplatit přes 14 milionů bývalým členům, které odvolal Špidla,píše Hlas Ameriky. Hm. Tak zaprvé, rada bohužel nic nevyplatí, těch 14 mega za jeden opojný pocit všemohoucnosti vyplázneme zase my všichni. Zadruhé, když je odvolal Špidla, měl by je vypláznout Špidla. To by byla spravedlnost. To, že Špidla něco posere, ale zaplatit to mám já za spravedlnost  rozhodně nepovažuju. A to už vůbec nekomentuju, že věc soudili tak dlouho. Co na tom proboha ty desítky let zkoumali?

Indové sorry

Americký dabér Inda Apua ze Simpsonových se omluvil všem Indům zato, že je tím urazil. Vypadá to jako vrchol demence, ale já ho v podstatě chápu. Budování socialismu jsem zažil, vím jak to chodí, teď je holt řada na Americe a on chce prostě dál pracovat v oboru. Jen si nemusí sypat popel na hlavu proto, že je buržoazního původu, ale běloch. Takže prostě provedl ukázkovou konstruktivní sebekritiku. Určitou obavu mám snad jen z toho, že tak, jak jsme tehdy bez rozmyslu přijímali všechno, co vymysleli v Sovětském svazu jako naprosto úžasné, máme to nyní pintlich stejně nastavené i s USA.

Paradise

Beztrestné rabování, obecně velká kriminalita a neustále se zvyšující daně vyhnaly z Kalifornie jednu českou rodinu. To jsou věci. Přitom v televizi o tom nic neříkali. Asi se to už nevešlo mezi všechny ty zastřelené nevinné černochy. Takže mám dotaz, třeba na pana Zedníčka, ten by to měl vědět: Není to náhodou ten velice pokrokový americký stát, kde roky vládnou Bidenovi Demokraté a kde jako první vždycky zavedou do praxe úplně každou hovadinu, která tamní neomarxisty napadne?

2,555 total views, 1 views today