„Před sto lety neměli psanou řeč a neznali dvoupatrovou budovu. Před dvěma měsíci byli ještě v Lagosu a žili v chatrči z plastových tašek. Včera vystoupili z lodi v Itálii a podle EU jsou to teď stejní Italové jako byl Michelangelo“, říká americký pravicový komentátor s italskými kořeny Nick J. Fuentes ve spotu o nadcházejících italských volbách. Podle něj nejde o volby, ale o referendum o EU a její imigrační politice.

Nick Fuentes

Je důležitější národní identita nebo ekonomika? Nick J. Fuentes komentuje nadcházející italské volby a analyzuje, proč narůstá počet voličů, pro které je právě obrana národní identity před multikulturalismem prosazovaným z Bruselu tou naprosto nejzásadnější věcí.

Zveřejnil(a) Středoevropan.cz dne 2. březen 2018

Nick Fuentes také obšírně rozebírá, co podle jeho názoru znamená být Italem. „Pokud sem přijede Afričan, nezáleží na jeho barvě pleti. Nezáleží na tom, že praktikuje odlišnou víru. Nezáleží na tom, že v této zemi nebyli generace jeho předků, kteří se neúčastnili utrpení a úspěchů, slávy, dějin, politiky, kultury, zvyků…Na ničem z toho nezáleží, pokud zkrátka jsou v té zemi. Pokud jsou v zemi, vyplní a podepíší dolní roh papíru, naškrábou tam své iniciály, tak najednou jsou z nich Italové. Podle Bruselu je to o kusu papíru“.

Nick Fuentes si myslí, že ne a troufám si tvrdit, že zdaleka není sám. A také rozhodně není sám, kdo se domnívá, že mezi civilizacemi, kulturami a rasami jsou rozdíly. Podstatné rozdíly. A že západní civilizaci, civilizaci která je už 500 let motorem světového pokroku, stojí zato bránit.

„Zapomeňte na ekonomiku, té se to týká jen zčásti. Daleko významnější volání k akci se týká identity. Jsou věci, které jsou větší než HDP země. Jsou věci, které jsou důležitější než „udržení sociálního státu“. Musíte pochopit, že to lidi nezajímá. Pokud naše země zmizí, pokud Itálie nebude italská, Francie francouzská, Anglie anglická, pokud USA nebudou americké, může nám být ukradené nějaké HDP, nemůže nás nezajímat míň veřejný dluh a nezaměstnanost….

Pokud nemáme dědictví, které můžeme předat našim dětem, které je opravdové a smysluplné, které poskytuje širší pocit sounáležitosti, koho zajímá to ostatní? Co na tom vůbec záleží?“


Video z Youtube zmizelo, patrně po zásahu cenzury dobroserů. Opatřil jsem náhradní zdroj z FB stránky Středoevropana.

867 total views, 1 views today