Před pár lety jsme s manželkou z čiré nutnosti chvíli sledovali televizní rozhovor s jakousi evidentně slavnou biatlonistkou jménem Soukalová. Vydrželi jsme to utrpení, o nějž se společně zasloužili oba jeho protagonisté asi půl minuty a pak jsme dali raději přednost reklamě na globálně multifunkční pilulky proti zácpě. Během jejího trvání jsme se jednoznačně shodli, že reklamní spot jehož ústředním motivem je tlusté střevo, je pro naši nervovou soustavu mnohem stravitelnější, než intervjů úplného veřejnoprávního imbecila s totální sportovní blůmou. Abych byl tedy úplně přesný, tak jsme tehdy s mou paní došli k naprosto shodnému závěru, že Gábina Soukalová je blbá jako troky. No vida, uplyne pár let, ze Soukalové je Koukalová, biatlonová sláva je minulostí a světlo světa spatřila autobiografická kniha dokonale potvrzující naši tehdejší dálkovou diagnózu


Je velice zajímavé sledovat, jak jsme v politické rovině vždycky papežštější než papež. Když v tehdejším Sovětském svazu dávno řádila perestrojka, drželi naši vrcholní soudruzi vytrvale softstalinskou linii. Neustále volali do Moskvy, co mají dělat a Moskva jim odpovídala ať si dělají, co chtějí. Teď, když jsme moskevské vazalství nadšeně a dobrovolně vyměnili za vazalství americké, to tady máme zpátky v bleděmodrém. Washington, stejně jako tehdy Moskva, prolomil ledy a stěhuje svoji ambasádu do Jeruzaléma, což je politický akt srovnatelný svou výbušností s perestrojkou. A co uděláme my, věrný sovětský…eh pardon, americký pudlík? Dál budeme opatrně ochcávat ty samé sedmdesátileté, slepě proteroristické patníky postavené původně Sovětským svazem a s chutí převzaté OSN a Evropskou unií. Z mého pohledu teprve druhou rozumnou věc, kterou zatím Doníček udělal hned po uzavření dolarového kohoutku palestinským Arabům, tak opět vesele sabotujeme a místo toho se radši hrdě přihlásíme k xtému humanitárnímu bombardování, protože prý jsme vzorní spojenci. Jo? Vzorný spojenec by nadšení nad raketama na Damašek plynule přenesl i na stěhováním ambasády do Jeruzaléma. S honorárním konzulem jděte fakt do prdele.


Když před třemi lety soudnější spoluobčané odmítali sdílet povinné nadšení z příchodu statisíců evidentně negramotných ilegálních imigrantů a pokoušeli se vyvolat společenskou diskusi o možných negativech, byli médii a politiky označeni za xenofobní rasisty a vyobcováni ze „slušné společnosti“. Prakticky všechna hlavní média, včetně serveru Novinky.cz, tehdy učůrávala radostí z konečně pořádného multikulti-ekonomického obohacení zahnívající bílé Evropy. Všichni se předháněli v popisování pozitiv, která kontinentu přinášejí afghánští lékaři, pakistánští inženýři, syrští jaderní vědci a jejich společné náboženství míru. Každý, kdo tehdy nadšeně nevítal, neřkuli vedl protistátní řeči o nezaměstnatelných uprchlících za německými dávkami vyznávajících agresivní a nesnášenlivou středověkou ideologii, byl okamžitě mediálně a společensky upálen. Uplynou pouhé tři roky a na Novinkách se jakoby nic objeví článek, který popírá naprosto vše, co doposud hlásaly a popisuje přesně takovou německou skutečnost, jakou předpovídali ti donedávna upalovaní xenofobové. A když už i Hovínky.cz zveřejní něco takového, můžeme se stoprocentně spolehnout, že skutečnost je mnohem horší.


Jediná Fabia vyřadila na tři roky z provozu čtyři slavné Dalíkovo Pandury. Tohle už není ani Kocourkov, tohle je čistý Banánistán. Z čeho proboha ty „obrněné“ transportéry, které jsme díky Topolovi a spol. koupili za zhruba 1,5 násobek jejich běžné prodejní ceny, jsou? Z tvrzené ekologické překližky? Součástí takového kontraktu bývá i servis a zajišťování náhradních dílů. Jeho úroveň celkem pěkně koresponduje s  celkovým backgroundem toho báječného nákupu století. Pokud v době hlubokého míru bude oprava po banální dopravní nehodě trvat tři roky, jak asi dlouho budou naši skvělí armádní smluvní partneři opravovat Pandur prostřelený ruským tankem v té válce, co ji tak vytrvale chystají? Bože můj, za tři roky bych je opravil i já svou sadou nářadí z Lidlu a určitě o dost levněji.


Bakalova mediální žumpa nikdy nezklame. Tohle je tak krásné mediální hovínko, až srdce radostí zaplesá nad tou nádherou. Syrské Bílé přilby jsou prý podle Simony Fendrychové cílem ruské propagandy a proruských trollů. Přiznám se, že pokaždé, když čtu nějaký komentář této fantastické osoby, tak velice usilovně přemýšlím, zda je v nějakém příbuzenském poměru s další tamní komentátorskou hvězdou Martinem Fendrychem. Stejné, ne úplně obvyklé jméno, stejný presstitutí styl, stejné politické přesvědčení…, já sázím na slečnu dceru. Ale to jsem odbočil. Slečna Fendrychová se v této věci bohužel mýlí. Bílé přilby nerozčilují jen Kreml a Asada a s teroristy je nespojují pouze trollové. Bílé přilby totiž nepochybně rozčilují každého, kdo nemá v hlavě nasráno a kdo nebyl v Emerice na politickém školení. A jejich přímé a velice těsné propojení s islámskými teroristy je u nás hlubokým tajemstvím již pouze pro redaktory ČT a Bakalomédií. I všichni chovanci uzavřených oddělení ústavů pro duševně choré již totiž museli pochopit, že pokud někdo provádí „záchranářské práce“ výhradně na území ovládaném teroristy a nikde jinde, je nepopiratelnou hlavní součástí jejich propagandy a vždy s teroristy opouští osvobozené území, bude s nim nejspíše nějak zájmově propojen. Jejich amatérská videa z „chemických útoků“ a bombardování „dětských nemocnic“ kde zachraňují pokaždé stejnou holčičku a která jsou vždy jedinou záminkou pro nelegitimní útoky proti syrské vládě, jsou právem terčem posměchu všech nezaslepených pozorovatelů tamního amerického „protiteroristického“ tyjátru.


Násilí v Londýně vyvolává vlnu zděšení a tamní policie marně hledá odpovědi. Čili pojďme jim jako jejich věrní spojenci při louskání toho převelice těžkého „překladatelského oříšku“ trochu pomoci. Takže, vy jste si, milí Londýňané, celá dlouhá léta plnili svůj kouzelný Londýn nejrůznější cizí svoločí tak dlouho, až se v něm původní obyvatelé ocitli v menšině a teď se strašně divíte, že se tam ta svoloč chová jako doma? Krácení policejních rozpočtů s tím nijak nesouvisí, protože pokud jsou občané civilizovaní, nemůže se tento fakt viditelně projevit. Ostatně, k čemu vám jsou vaši neozbrojení policisté ve střetnutí s ozbrojenými  násilníky a teroristy jsme měli možnost vidět v televizi. Stojíte před problémem, který nelze vyřešit, takže klidně nechte mudrování a odstěhujte se do Skotska, to možná ještě nějaký ten pátek udržíte. Londýn je pro vás ztracený. Respektive vyřešit by to ještě šlo, ale k řešením, která by bylo nutné použít k tomu, aby se z Nového Islámabádu stal zase starý dobrý Londýn, nemá nikdo z vás koule.

1,475 total views, 2 views today