Kriminalita v Německu klesá a je nejnižší za posledních xy let, ohlásily nedávno vítězoslavně palcové titulky všech významných českých dezinformačních webů a nenávist šířících probruselských médií veřejné i jiné služby. Smysl onoho radostného hýkání agentů cizích mocností je, jak alespoň předpokládám, soudnému čtenáři těch manipulativních a místy vyloženě lživých blábolů jasný i bez této mé přednášky. Multikulturalismus neselhal!

To se Merkelová tehdy před lety jen přeřekla. Cizinci, a zvláště ti z islámských a afrických zemí, se v Německu už léta skvěle integrují a přijímají německé hodnoty, nevysávají německý sociální systém, neplní německé věznice, nefackují na ulicích Židy a jejich násilná a majetková trestná činnost vůbec, ale opravdu ani trošku nedosahuje astronomických čísel. Jako třeba cca 40% všech znásilnění, třetinu vražd a polovinu krádeží. A kdo tvrdí, že kriminalita imigrantů vzrostla v roce 2016 meziročně o 52%, je neonacistický východoněmecký rasista, zachvácený iracionálním kulturním strachem, jenž je v naprostém rozporu s pravou sluníčkovou realitou!


Nemám vůbec nic proti tepání prezidentských přešlapů a bukanců. Jde-li o tepání skutečných přešlapů a bukanců a ne o trapně průhlednou snahu konformně a za každou cenu kopat do jednoho starého muže, jehož největším přešlapem z pohledu tepajících je hned po jeho vítězství ve volbách to, že furt nechce umřít a uvolnit trůn pro někoho z jejich pohledu důstojnějšího. A hlavně konformnějšího, že. Škoda, že Havel při svém  záviděníhodném obšukávání všeho jen trochu žensky vypadajícího nezplodil žádného oficiálního následníka. To by byl panečku kandidát.

Za normálních okolností bych byl první, kdo kvízu na téma nejkurióznější prezidentské omyly zatleská jako pěkné ukázce svobody slova a chvályhodné novinářské schopnosti nebát se nastavit zrcadlo. Kdyby… Kdyby do něj zařadili například Zemanova skutečná zásadní politická selhání a omyly, jichž nebylo zrovna málo a ne výhradně věci související obecně s lidskou nedokonalostí a konkrétně s jeho pokročilým věkem. Přičemž korunu trapnosti tomu nasadila otázka poslední, jejímž skrytým významem bylo informovat občana, že je prezident nejenom úplně senilní, ale ještě navíc tápe v gramatice. Přičemž vinit prezidenta z toho, že při slavnostním podpisu formálního textu, jehož není autorem, tento napřed důkladně neprostudoval a neopravil v něm hrubky, může jenom skutečný novinářský Blboun nejapný. A je úplně jedno, jestli se původně vyskytoval na Madagaskaru, Mauritiu, nebo v redakci Aktuálně.cz.

Apropó, nějaký podobně zábavný a inteligentně poskládaný kvízek na téma nejkurióznějších omylů prezidentů Havla či Klause se nechystá? Možná by ho v rámci objektivity a vyváženosti přivítali ti občané, kterým Zeman nijak zvlášť nevadí, ale zato je neskutečně sral Havel.


Velkou Británii čeká, soudě alespoň podle přibývajících proroctví největších médií, na jaře roku 2019 osud Atlantidy. Pokud se už pro svou bezbožnou nevděčnost přímo nepotopí do vod oceánu, tak se zcela jistě ekonomicky a společensky vrátí do doby kamenné. Bez Evropské unie totiž není života a svět před jejím vznikem byl plný bídy, válek, svrabu, neštovic, hranatých kol a tyranie penisu. Státy, která nemají to štěstí být jejími členy v současnosti, se rovněž všechny nacházejí v bídě,  rozkladu a ve fázi plateb kůžemi, protože s nimi nikdo nechce obchodovat a hlavně nikdo moudře neřídí jejich osudy směrem ke světlým zítřkům.

Ty temné věštby souvisí s tím, že se Velká Británie tvrdošíjně nechce nechat při jednání s EU oholit do hladka a EU naopak směřuje jednoznačně k tomu, aby případným dalším odpadlíkům z ráje dala jasně najevo, že trest bude tvrdý.

Já se přiznám, že jsem sice brexit náležitě oslavil, ale uvěřím mu teprve až se stane skutečností. Pokud k němu dojde, a z tohoto hlediska je zcela lhostejné jak, bude Velká Británie po překonání nějakých nevyhnutelných počátečních potíží pro ostatní státy sdružené v Svazu evropských globalistických kolonií dobrým příkladem k následování uskutečnění vůle většiny občanů. To, že Anglie – ať už jako člen, či nečlen EU – již nezadržitelně směřuje k totalitě a islamizaci, je v tomto ohledu irelevantní.

Pokud k brexitu dojde. Britská prounijní politická reprezentace a Brusel dělají společně vše proto, aby k němu nedošlo a já jsem si celkem jistý, že pohybově a politicky nadaná britská premiérka navzdory svým halasným tvrzením o respektu k vůli lidu také. A buďme úplně upřímní, Velkou Británii sice v budoucnosti skutečně čeká trudný osud společenského a hospodářského úpadku, ale k němu by nevyhnutelně došlo i v případě zachování jejího členství  v EU.


Nepřetržité řadě fake news a nenávisti tryskající ze stránek skutečné stoky českého internetu jménem Forum24 s pravidelností karlovarského Vřídla zpravidla nevěnuji mnoho pozornosti a slouží mi pouze k občasnému pobavení. Inspirací jsou mi v těchto případech slova mého literárního oblíbence, polního kuráta Katze: „Za dávných dob při hostinách dávali se obveselovat zrůdama. Přiveďte ho sem, ať nás pobaví“.

Pro tyto Hovínka učiním výjimku, protože sociolog Hampl je mi z nejrůznějších důvodů rozhodně sympatičtější než sociolog Jandourek, jehož sem přivádím, aby vás také pobavil.

Novinářský šmok jménem Jandourek totiž zplodil pro Forum24 tento nechutný pamflet v nejlepším duchu raných padesátých let o jakémsi Hamplovo twítu, o jehož formě a poselství by se jistě dalo diskutovat. Já ho pochopil tak, že pokud má nějaká civilizace přežít invazi jiné civilizace, musí při své obraně použít minimálně stejně účinné zbraně, jako používá útočník, jinak nepřežije. Jinými slovy konstatuje, že v čase války, a to, co se tady kolem momentálně děje je válka civilizací, je třeba v zájmu zachování odkazu předků přizpůsobit morální hodnoty realitě. Alespoň na úroveň – Kdo do tebe kamenem, ty do něho tvrdým chlebem.

K tomuto tématu se mimochodem vyjádřily i mnohem větší kalibry, než je nějaký Hampl. Kupříkladu filozof Karl Popper kdysi konstatoval zkráceně zhruba toto: „Tolerance nemůže přežít, jestliže toleruje netolerantnost.“ Což je v podstatě totéž, co konstatoval i Hampl.

Na Poppera si politruk soudruh Jandourek zatím zřejmě ještě netroufá, tak osolil alespoň toho sionistického špiona, reakcionáře, fašistu  a zaprodance Východu Hampla. Na někoho, kdo se označuje za liberálního demokrata, celkem poměrně neliberálním a nedemokratickým způsobem.


Útočník, jenž zabil tři české vojáky v Afghánistánu, měl podle výsledků rozsáhlého armádního šetření komplice. Tím jsem skutečně velice překvapený. Já to až doteď pokládal za čin psychicky narušeného osamělého vlka nijak nesouvisející s islámem a s tím, že naprostá většina Afghánců pokládá vojáky NATO celkem oprávněně za okupanty.


Ruští trollové, kteří navzdory tomu, že podle stejných informačních zdrojů pocházejí z jedné z nejzaostalejších zemí světa, dokáží nezastavitelně digitálně svrhávat či nastolovat vlády v západních zemích naprosto dle libosti, prý v rámci hybridní války také očkují lidem na Západě nechuť k očkování. Narušili prý „veřejnou důvěru v očkování“, čímž mělo dojít k vyhynutí Západu na infekční choroby.

Demence západních globálních a mediálních elit tím pokořila další dosud nepředstavitelnou metu. Informační, stylistická, ideologická a profesionální  hodnota tohoto svěžího novinářského dílka je již naprosto stejná, jako byly články v Rudém Právu popisující pokus imperialistů vyhladovět tábor míru pomocí rozsévání mandelinky bramborové.

Při pohledu nejenom na tuto neuvěřitelnost přemýšlím, jak by se asi obsah současných Lidových novin líbil Karlu Čapkovi.

2,292 total views, 3 views today