Myslím, že opět nastal ten správný čas připomenout si slavné video amerického novináře a pravicového aktivisty Roye Becka, ve kterém hrají hlavní roli žvýkačky.

Nevím, jestli americké vysoké školství obsahuje nějakou zmínku o Komenském, mám o tom určité pochybnosti, ale to, co v tomto videu předvádí Roy Beck, je dokonalá škola hrou, která by musela potěšit i samotného Jana Ámose, jakkoliv byl sám emigrantem.

Ačkoliv Roy Beck ve své sugestivní názorné ukázce hovoří o USA, jsou její hlavní principy dobře použitelné i na imigraci do Evropy. Evropa nemůže spasit Afriku a Orient tím, že přijme všechny potřebné Afričany a Orientálce na svém území. Přestala by být Evropou a stala by se Afrikou a Orientem, což by neprospělo vůbec nikomu ze zúčastněných a ono stěhování národů by se tak stalo zhola zbytečným.

A něco mi říká, že ani Faltová, Rozumek, Pánek, Kalousek, Šafr, Palata, Fendrych či Kalousek se tak úplně nechtějí fyzicky ocitnout uprostřed Nové Afriky a osobně  vysvětlovat na Václaváku zástupu Eritrejců s průměrným IQ 70 neoddiskutovatelné výhody teorií multikulturalismu, homosexualismu, genderu a trvale udržitelného rozvoje.

Lze jistě namítnout, že USA samotné svou touhou po světové hegemonii a s tím souvisejícím permanentním rozvracením států stojících jim v cestě, významnou měrou k současnému stěhování národů přispívají a bude to argument velice silný. Ale to na pravdivé podstatě názorné ukázky Roy Becka nic nemění.

Polemizovat se jistě dá i s názorem na nutnost věc řešící pomoci přímo ve zdrojových zemích imigrace. Do Afriky sype vyspělý svět těžké miliardy už desítky let a výsledek se rovná nule. Jediné, čeho Západ svou pomocí v Africe dosáhl, je zvyšující se přelidnění a počty mrtvých. Což má za následek geometrickou řadou rostoucí počty emigrantů z nejrůznějších koutů Afriky, jejichž jediným jednotícím prvkem je nenávist k Západu.

Momentálně v Africe, navzdory nikdy nekončícímu vzájemnému vyvražďování a hladomorům z přemnožení způsobených naší lékařskou péčí, každý rok přibude cca 50 milionů obyvatel, z nichž drtivá většina s prstem v nose splní dobroserské standardy pro nárok na evropský azyl.

Když v roce 2015 prošlo něco přes milion Orientálců Evropou a nakonec se usadilo  v Německu, způsobili takové pozdvižení, že z toho má Evropa dodnes osypky. Přes Středozemní moře i nadále přichází tisíce Afričanů a Evropa je navzdory kecům o ochraně hranic nedokáže – respektive nechce –  zastavit a podívejte se, jaký je z toho permanentní virvál.

Co až se místo milionu Orientálců dá na pochod směrem do Evropy najednou deset či dvacet milionů Afričanů?

V diskusi pod videem na jútubu kdosi podotkl hluboce pravdivou věc. Soudný člověk tohle všechno chápe i bez kuliček, a kdo to chápat nechce, nebo nedokáže, tomu nepomůžou ani kuličky.

Závěrem si dovolím navrhnout novému ministru školství, zda by nestálo za zvážení zrušit alespoň malou část multikulti projektů provozovaných na českých školách Člověkem v tísni a za ušetřené veřejné prostředky pozvat na celoroční školní přednáškové turné pana Becka.

1,511 total views, 1 views today