Jistě si vzpomínáte na pana Toráka, nositele Řádu britského impéria, vzorného britského policistu, význačného romského maskota a nyní multikulturního emisara. Ano, to je ten, co tady jednu dobu ve všech multikulti médiích pěl pajány na takřka dokonalou romskou idylku v Anglii, kde Romové nemusí řešit, že jsou jiní a proto je kromě vzhledu od rodilého Angličana nerozeznáte. A za tím vším vždy v pozadí rudě svítil obrovský neonový nápis: Styďte se, odporní čeští rasisté!

Nu, a uplynula poměrně krátká doba, z pohledu pana Toráka zřejmě až příliš krátká, a pravda vyšla najevo. Jako v těchto případech, tedy při výstavbě Potěmkinových vesnic, pokaždé. Dříve, či později, ale pokaždé. Ke smůle pana Toráka a všech ostatních výrobců politicky žádoucích náhražek reality. Kdyby místo sociální a kulturní ekologie nebo teorie lesbických tanců vystudovali historii, věděli by to. Klidně by stačilo i jen nemít místo hlavy biokedluben a věděli by to taky.

Pákistánská menšina v Anglii si totiž stěžuje na tu romskou, píší k mému obrovskému překvapení Hovinky.cz, za což jim užasle dávám jedno malé, bezvýznamné plus. Vřed už zřejmě praskl i v Anglii a nelze ho déle tutlat. Podle zde velice uctívaného Guardianu jde o časovanou bombu, na jejíž likvidaci bude možná třeba i armádu. Ti Torákovi dokonale asimilovaní Cikáni se tam totiž chovají úplně stejně, jako tady a jakož i všude jinde.

Tedy dělají mrdník, páchají trestnou činnost, vysírají všechny okolo a ve velkém vysávají sociální systém. A hádejte, kdo za to v Anglii může? Správně, Angličané, konkrétně Pákistánci. Rasisti jedni přičmoudlí. A to všechno se už léta děje v té samé Anglii, která nám ještě nedávno opakovaně vyčítala, jak ty pracovité, čistotné a slušné chudáky neustále diskriminujeme, až musí prchat k nim do bezpečí. LOL.

Tak toto budou asi nejspíš ty takzvané boží mlýny. Budu se smát až do vánoc. Pardon. Až do zimních svátků.


Ruská stíhačka se nad Černým mořem nebezpečně přiblížila špionážnímu letadlu USA.  Autor/ka článku dostala vše podstatné již do nadpisu, takže ostatního povinného ideologického balastu mohli být čtenáři  i životní prostředí klidně ušetřeni. Pochopitelně mám na mysli čtenáře, kteří vědí, kde se nachází Rusko a Černé moře a kde Spojené státy americké. A pak ještě také čtenáře, kteří bez větších problémů chápou význam slova „špionážní“ ve spojení se slovem „letadlo“. Ostatních, tedy především těch, kteří se po přeslabikování textu spravedlivě rozhořčili nad tím, proč nebyl drzý Rusák okamžitě sestřelen a nedošlo konečně k vyhlášení války, se tato kacířská poznámka netýká.


Ve starém Řecku kojili i muži, píše deník.cz. A Vikingové taky. Přiznám se, že doteď nemám jasno, jak k tomuto článku přistoupit. Je to tak neuvěřitelně blbé, až se nechce věřit tomu, že je to myšleno vážně. Taky úplně vidíte Leonidase a Ragnara s kojenci u prsu? Kromě toho už před pěti lety bylo zjištěno, že hlavní zdroj článku, tedy kniha nizozemského antropologa de Vriese, je reklamní fejk, masírování mužských bradavek nepomáhá a de Vries sám neexistuje. A to ani nemluvím o slavném případu sovětského akademika Moskalenka, jenž rozdojil kozla. Když si k tomu blábolu o kojení ovšem přidám další článek téhož média s názvem „Jak bude vypadat rodina za pár let? Jeden z tradičních členů v ní bude chybět“ , tak už se nějaké nejasné kontury rýsují. Je to dělostřelecká příprava před finálním útokem na rodinu? A nebo špatně maskovaná osvětová akce za účelem objasnění vzniku hoaxů? Nebo je redakce deníku.cz složena výhradně z jedinců, které představa mužských prsů velikosti košíčku B vzrušuje?  Já fakt nevím, vyberte si sami.


Studenti se učí poznat fake news v únikové hře, přispěla svou troškou do mlýna zase jiná pokroková redakce. Jak jsou tam na tom se sexualitou nevím, ale fake news vyrábějí nádherné. Kdo jiný by tedy měl převzít patronát nad kreativním příspěvkem svazáků z Masarykovy univerzity k indoktrinaci středoškoláků. Chystají se i různé další verze pro zbytek populace, od důchodců až po batolata. Ta dostanou od státu zdarma interaktivní set z plně recyklovatelného plastu vyrobený v Číně, obsahující figurku trola Zemana a malou elfí bejzbolku. U důchodců, kteří se ještě nevrátili do stádia, kdy už má smysl zase jenom ten interaktivní batolecí set, se předpokládá přidělování internetu umožňujícího přístup pouze na servery iDnes, Forum24, Evropské hodnoty, evaavasek.eu  a manipulátoři.cz.

No, já zase nevím. A nestačilo by, kdyby se místo více a více ideologie ve školách do vzdělání prostě jen vrátily apolitičnost a kvalita? A kdyby mainstreamová média místo honu na fake news sama především přestala fake news šířit?


Terorismus je stále na vzestupu. A je třeba při obraně před ním přijmout další nezbytná opatření – více kamer, více kontroly, více buzerace, méně občanských práv. Je to pro vaši bezpečnost, potroubci. Řeč je pochopitelně o pravicovém terorismus, jiný tu ani nemáme. Antifáci jsou společenskou netečností střední třídy frustrovaní bojovníci proti fašismu a ti ostatní mají všichni psychické problémy způsobené neúnosným tlakem ryze konzumní, zcela bezbožné a xenofobní západní společnosti.

Až sem je to naprosto jasné. Nicméně je tu jedna zvláštní okolnost, která  by teoreticky mohla u notorických šťouralů vzbudit mírné pochybnosti. Jak to, že pokaždé, ale skutečně pokaždé, je pravicová teroristická buňka odhalena včas a pokaždé, ale skutečně pokaždé, se skládá výhradně z totálních imbecilů?

Trubkové bomby zaslané předním obhájcům americké i jiné demokracie vyráběla zřejmě nějaká famózní trubka, protože ani jedna nevybuchla. Ba, co více, ani jedna z nefunkčních bombiček nedorazila k adresátům blíže, než na sto yardů, protože se jedná o nejstřeženější osoby v USA a všichni, skutečně všichni Američané, tedy zřejmě kromě vydlabaného pravicového teroristy, to vědí. Jaká je asi šance, že si Obama chodí sám vybírat kastlík? Hm, a taky bylo náhodou zrovinka před volbama…

To ovšem nic není. Francouzští pravicoví teroristé tu již tradiční sofistikovanost teď ještě o level zvedli. Jestli ne o dva. Francouzské bezpečnostní síly včas odhalily a zatkly skupinku teroristů, plánujících atentát na prezidenta Macrona. Ponechme stranou fakt, že se tak stalo vzápětí poté, co průzkumy odhalily, že prezidentova popularita atakuje čísla prezidenta Pétaina ze srpna 1944, a pojďme k meritu věci. A tím je skutečně fascinující mediální komentář, jenž zveřejnění tohoto velkého úspěchu v boji s terorismem  doprovodil.

Nebylo totiž zveřejněno prakticky vůbec nic, všechno je zatím tajné, kromě této informace: „Plány násilné akce proti prezidentovi byly nepřesné a nebyly dotaženy do detailu“…

Jsem divnej, když si to přeložím jako: „Ožrali se v bistru pastisem a v půl pátý ráno dospěli k názoru, že by chudince Francii prospělo, kdyby dal někdo motýlu Emanuellovi po bembeřici koulí na petangue?“ A nějaký uvědomělý francouzský elf je prostě naprášil? Nebo tam byla někde ta úžasná kamera, co rozpozná emoce??


A do třetice všeho dobrého ještě jednou deník.cz., tentokrát zlínská mutace. Město Zlín zakoupilo za sto padesát tisíc čtyři ořezané borové klády. Oproti ceně za bronzoveho ostravskeho Štaindlera, neřkul-li za červený pražský pivní sud s prknem, je to sice pakatel, ale Zlín taky není Praha. Prodávající, v tomto případě umělkyně jménem M. Niubó-Klouzová, klády označila za umělecké dílo, což, jak jistě sami uznáte, naprosto ospravedlňuje požadovanou cenu. Obyvatelé Zlína se díky tomu za svoje peníze opět o něco esteticky povznesli a díky tomu nemusí myslet na věci přízemní. Jako třeba na to, že za sto padesát papouchů mohlo město pořídit pro tamní domov důchodců, je-li tam nějaký, nové počítače, nebo televize. Nebo prostě cokoliv, co by obyvatelům Zlína bylo alespoň k nějakému užitku.

Protože ty čtyři borové klády za sto padesát tisíc jsou k užitku výhradně Martině Niubó-Klouzové. A broukům. Tohle je esence komunální politiky. Je úplně jedno, koho si zvolíte, každý z těch tajtrdlíků má v závěsu nějakou Niobó-Klouzovou. A bude jí přihrávat vaše peníze. Místo, aby je utratil ku skutečnému prospěchu svých voličů. Buď bezelstně, protože prostě může, nebo úmyslně, protože chce. Když máte štěstí, tak jenom jednu. Když nemáte, nebo jste větší město, tak celé zástupy. Vivat democratia!

 

1,558 total views, 1 views today