Na nějaký čas jsem se odmlčel, za což se pravidelným čtenářům omlouvám. Důvod byl prozaický. Z Kremlu nedorazil můj jidášský rubl a tudíž jsem si řekl, že za takových okolností mám tvorbu prokremelské propagandy na banánu do té doby, než Vladimir Vladimirovič zaplatí. Zadarmo ani ruský troll nerozvrací naše evropské socialistické zřízení.

A teď vážně. Oj, co bych za to dal, kdyby mne Putin za moje bláboly platil. Hned bych si připadal trochu jako Jakub Janda, kterému za jeho bláboly, které nejsou o nic lepší než ty mé, platí Soros.

Ve skutečnosti s jarem letošního roku dosáhlo mé znechucení politikou, médii, doborosery, neomarxisty, eurohujery  a obecně idioty všeho druhu takové míry, která přestala být snesitelná. Měl jsem toho plné brejle, a to doslova. Přes veškeré zvyšující se úsilí lidí, co nemají v hlavě nasráno, se Evropa stále nezadržitelně sune do kopru. Protože lidí, co mají v hlavě nasráno je prostě už moc, škodí už příliš dlouho a mají proto mnohem výhodnější mocenské pozice než těch našich pár hlasů na poušti. A to je velice frustrující poznání. A ne každý má tu sílu, aby tu hromadu hoven dokázal dlouhodobě považovat za trs fialek.

Ne každý z nás je don Quijote, který stále znova bojuje s větrnými mlýny, protože v nich vidí obry, které si troufá porazit. Já jsem momentálně spíš Sancho Panza a vidím furt jen ty mlejny, který se přeprat nedají.

Potřeboval jsem prostě pauzu.

A kromě toho, živím se vlastní prací. Nikdo mi nic nedá, co si nevydělám, to nemám. A s jarem přišla hlavní výdělečná sezóna plus nějaké další věci a rázem nebyl na boj s větrnými mlýny kromě chuti ani čas.

Nyní jsem již částečně duševně zotaven a protože se zatím nestal zázrak a Svaz evropských socialistických islámských republik je stále na obzoru a kandelábry evropských hlavních měst slouží i nadále pouze svému původnímu účelu, tak sem tam zase něco napíšu, ačkoliv nejspíš ne v takové frekvenci, jako předtím. Námětů je opět požehnaně, ačkoliv mám dojem, že se vlastně jen neustále opakují a v tomto případě bohužel opakování rozhodně není matkou moudrosti.

Uvidíme. Inšálláh :-).

794 total views, 1 views today