Do Barnevernetu máme ještě daleko, ale však my ten Západ brzo doženeme. Stát si totiž přece platíme hlavně proto, aby nás buzeroval a stavěl do haptáku od kolébky po hrob. A ti, co nechtějí být vohnouty a ovčany, mají prostě smůlu. Obsadili jste někomu barák ve jménu pokroku? V pořádku, pokračujte. Chcete vychovávat své děti? Tak pozor, na to jsou paragrafy, vy kriminálníci.

Nesáhli jste v životě na práci? Živí Vás trvale Vaši pracující spoluobčané? Trávíte své dny po hernách a sypete jejich peníze do blikajících bedýnek? Máte trestní rejstřík dlouhý, jak čínskou zeď? Prudíte permanentně své okolí hlukem, zápachem, odpadky a výhrůžkami všeho druhu? Máte svoje nemyté haranty totálně na banánu a pouze jako zdroj značných příjmů? Jste navíc příslušníkem hýčkané menšiny? Pak buďte v naprostém klidu, nikdo si Vás ani nevšimne.

Server Hovínka.cz nám slavnostně oznámil, že rodiče tzv. „vlčích dětí“ nebudou trestně stíháni. Jejich touha nežít jako spoluovčané ve stádu, za elektrickým ohradníkem a pod dohledem dobrotivých pastýřů, nebude tedy po zásluze potrestána. Dokonce jim i ty děti nechali, pro tentokrát. Zázraky se ještě někdy dějí.

Navzdory zřejmě urputné snaze klatovských sociálních paní zachránit usmoulané děti sprostých podezřelých před zhoubnou rodičovskou výchovou k nestádnosti, se něco cestou zvrtlo. Orgány činné v trestním řízení nespolupracovaly. Asi má ten systém dozoru „od kolébky do hrobu“ ještě nějaké mouchy soudruzi. Zaplaťpámbu za to.

Nejdříve odmítla spolupracovat při šikanování do excelových tabulek nepasující rodiny zjevně osvícená státní zástupkyně. Čarodějnice ale evidentně soutěží o vlaječku BSP* a tudíž se nenechaly odradit první překážkou. Zlítaly na svých erárních košťatech všechny myslitelné úřady v okruhu sto kilometrů a všude konaly dobro, jak už mají v povaze i popisu práce.

Případ doputoval k soudružce samosoudkyni, doplněný posudkem „znalce“ jménem Ptáček. Děti se prý budou pomočovat až do penze, protože nemají doma placatou televizi. Soudkyně se zhrozila, že děcka neuvidí na déčku Sněhurku od Donutila a uvalila na sprosté podezřelé zvýšený dohled čarodějnic. A výsledek se brzy dostavil.

Rodičovští renegáti dál zatvrzele odmítali roztáčet kola naší ekonomiky, pořád nic od nikoho nechtěli, ani dávky, hajzlové. Hypotéku si nevzali. Policie tedy nakonec začala šetřit onen zločin výchovy dětí bez koupelny z Baumaxu, palandiček z Ikei a chytrého telefénu od Outů.

Ovšem brzy se dostavila důkazní nouze. Děti byly sice umolousané, ale buclaté, spokojené, zdravé, otužilé a vzdělané. Neučí se žít zahálčivým životem, ani nekradou. Nekoupou se sice každý den a bydlí se slepicemi, ale toho nejdůležitějšího mají vrchovatě. Lásky.

Poučení z krizového vývoje jsou jasná. Normou je konzum, konformita, stejnorodost, unifikovanost a zglajchšaltovanost. Normou je držet hubu a krok, kupředu levá. Sebemenší vybočení z řady je podezřelé a nežádoucí. Nic nového pod sluncem, řekl bych. Karel Marx by měl radost a Thomas Jefferson by se pozvracel.

Makejte jak mourovatý, kupujte jak mourovatý, půjčujte si jak mourovatý. Po práci volnočasové aktivity, víkendy v hytlermarketech a v létě do Egypta, je tam krásně a bezpečno. Děti dejte nám, my Vám je mezitím vychováme. To budete koukat. I Lenin by asi koukal, kolik podob může mít státní teror.

Nejpikantnější na celé té pseudokauze ale je, že exemplárně buzerovat se sociální čarodějnice rozhodli ausgerechnet tuhle jednu slušnou, nekonfliktní rodinu, která se provinila pouze tím, že chce žít jinak než my – poslušné ovce.

Když přitom mají celou republiku a speciálně severočeský kraj plný rodin, které na svoje děti totálně serou. A nechávají je žít zahálčivým životem a krást. Na ulicích. Špinavé, ve špíně a odpadcích. Bezprizorné, nevzdělané, bez budoucnosti. A „vychovávají“ je k tomu všemu svým vlastním příkladem. Všem na očích. Beztrestně, už desítky let.

Vedou je tak vytrvale ke vzdělání, že všichni gádžové kvůli tomu musejí teď dávat povinně svoje děti do školky už od pěti let. Pod pohrůžkou sankcí typu „hrozí mu až“. Jim nehrozí nikdy nic, pochopitelně, protože to by byl rasismus. Cikáňata, pokud se náhodou dostavila do první třídy, si totiž neuměla sama ani utřít nos, o jiných sociálních dovednostech ani nemluvě.

A většina se přece musí přizpůsobit utiskované menšině. To už je u nás v Evropě takový pěkný zvyk. Jinak by to byl rasismus. Zvláště má-li menšina správnou barvu, sexuální orientaci, etnický původ, případně náboženství.

Výchova? Vzdělání?? Zodpovědnost??? Práce???? To je rasismus.

*Brigáda socialistické práce

1,397 total views, 1 views today