Foto: Twitter

Vzorově deradikalizovaný islamista ubodal na deradikalizačním londýnském semináři dva sluníčkové deradikalizátory a vzorné produkty současného západního školského systému. Soud EU v kauze ČR versus EU velice překvapivě rozhodl ve prospěch EU čímž posvětil inovativní snahu Bruselu bojovat s islámským terorismem tím, že odzbrojí jeho potenciální oběti. To se nám to ale pěkně sešlo.

Nevím, jak vy, ale já tak nějak instinktivně cítím, že je skutečně nejvyšší čas se na té naší nezpochybnitelné cestě na Západ na chvíli zastavit, rozhlédnout se a podebatovat o tom, jestli už náhodou nejsme dost daleko. A když píšu podebatovat, mám na mysli podebatovat a ne to, že se k „debatě“ sezvou pouze fanatičtí zastánci pochodu na Západ, kteří se při „debatě“ budou navzájem plácat po zádech a označovat všechny, kdo chtějí jít jinam nebo případně nikam za proruské aktivisty.

Protože já v něčem, co vypadá jako dnešní Západ, žít rozhodně nechci. Takový pan Farský je třeba z toho, co tam vidí nadšený a moc by to všechno chtěl mít i u nás, ale já ne. A jsem si poměrně jist, že na to mám plné právo. Rovněž jsem si jist, že mám i plné právo nahlas zpochybňovat směr, kterým nás vleče eurohujer Farský, zástupy ostatních opozičních eurohujerů i současná eurohujerská vláda. A rovněž jsem si jist, že na tohle všechno mám právo bez toho, abych byl kvůli tomu označován za ruského agenta. Pochybnosti, stejně tak jako odlišné názory jsou legitimní a naprosto klíčovou částí demokracie a ne jejím ohrožením, což je mimochodem to nejčastější, co lze od pana Farského a dalších pětiprocentních pilířů demokracie slyšet.

Tedy, je-li ještě to, co tady teď máme a co podle České televize, hlásné trouby názorové frakce pana Farského, právě úplně nejvíc ohrožují odlišné názory či jen pochybnosti o správnosti názorů pana Farského, vůbec demokracií. O čemž si dovoluji silně pochybovat. To, co tady máme je možná demokracie, ale rozhodně to není vláda lidu. A ostatně nikdy ani nebyla. A jestli jí i něco ohrožuje, pak to určitě nejsou pochybnosti o přínosnosti našeho členství v EU, ale daleko spíše proevropský fanatismus pana Farského.

Dovoluji si tedy nahlas pochybovat, že stát, který cíleně nastolí stav, kdy je jeho původní obyvatelstvo terorizováno a jeho tisíciletá kultura postupně likvidována kulturně naprosto nekompatibilními přistěhovalci, kteří kromě toho, že vysávají sociální systém už jen zvyšují kriminalitu a projevují stále hlasitější touhu převzít moc, by pro nás měl být následováníhodným vzorem.

Dovoluji si tedy nahlas pochybovat, že stav přímo vyplývající z výše řečeného, kdy je bezúhonný občan díky tomu, že ho stát zbavil jakékoliv možnosti účinné obrany proti ozbrojenému agresorovi a kdy mu i za pouhé nošení pepřového spreje hrozí vězení, nucen se ze zoufalství bránit útoku islámského teroristy klem narvala, by byl pro nás přínosným.

Mimochodem, působit ještě Monty Pythons, nepochybně onu grotesku z London Bridge zfilmují. A následně by byli pohnáni před soud a zavřeni, hádám.

Dovoluji si tedy dále nahlas pochybovat, že stát, kde vám reálně hrozí zatčení za veřejné citování jeho nejznámějšího státníka historie, kde se úředně tutlá kriminalita imigrantů i jejich konkrétní zločiny a kde svoboda projevu je jen vzpomínkou na dávno minulé časy, bychom se měli pokoušet napodobovat.

Dovoluji si tedy také velice pochybovat, že nám členství v totalitním spolku, který nás na jedné straně neustále nutí přijímat potenciální teroristy a agresory a na druhé nás zároveň postupně zbavuje prakticky všech možností, jak se proti nim účinně bránit – a v druhém plánu nás tím zároveň dokonale zbavuje ústavního práva účinně se „postavit na odpor každému, kdo by odstraňoval demokratický řád lidských práv a základních svobod“ , což je jistě jen nějaká náhoda – přináší tak velká pozitiva, abychom přijali za svou jeho koncepci sebeobrany sebe i občanských svobod pomocí klů z narvala a hasicích přístrojů.

A přesně tímto směrem, tedy směrem k nutné obraně klem narvala, nás nyní bude popohánět i praktický dopad prohrané soudní pře o bruselskou zbraňovou směrnici.  Kterou Brusel reagoval na nedávnou sérii multikulturních obohacení završenou masakrem v Bataclanu s tím, že když se ještě zbývajícím evropským legálním držitelům zbraní radikálně omezí jejich vlastnická práva, připraví se tak islamisté o přístup ke zbraním a všichni budeme zase kamarádi.

V této souvislosti bych rád uvedl prostý fakt, že žádný z islamistických teroristických útoků za poslední dekády nebyl spáchán legálně drženou zbraní. Žádný. Při všech byly užity zbraně pocházejí z černého trhu, který jistě postupné odzbrojení zbývajících legálních držitelů zbraní a likvidace trhu legálního těžce zasáhne. Zájemcům o podrobnější fakta z této oblasti doporučuji navštívit webové stránky Zbrojnice.com. A raději si pospěšte, kdoví, jak dlouho ještě bude tento proruský dezinformační web přístupný.

Jak vyšlo najevo, vláda, místo aby Brusel alespoň jednou jedinkrát kopla do prdele s tím, že česká zbraňová legislativa je nejlepší v Evropě, běžní občané  Západu nám jí závidí a nic se na ní proto měnit nebude, už má v šuplíku připravenou implementaci s tím, že prý to ani nepoznáme. Ale poznáme. A hlavně, tohle není konec, ale začátek. Protože za nějaký čas, kdy mezitím proběhne dalších x teroristických útoků spáchaných ilegálními zbraněmi z Balkánu, se to opět s pomocí protizbraňových nátlakových skupin expertně vyhodnotí a dojde se k závěru, že zákaz dlouhých samonabíjecích zbraní nepomohl a Čechům je tedy v rámci boje proti terorismu třeba sebrat i ty krátké.

A nechat jim holé ruce, modlitbičky nebo kly z narvala jako mají Angličané, Němci nebo Francouzi. Pochopitelně jen na povolení, maximálně sedm a půl centimetrů dlouhé a bez ostré špičky.

A proto všechno bych právě byl velice rád, kdybychom to putování na Západ přerušili, dokud je ještě čas a než vyrazíme dál směr Evropský socialistický bezuhlíkový multikulturní chalífát, který už je vidět na horizontu, abychom společně seriózně a demokraticky pokonferovali o tom, jestli ho tady fakt všichni chceme.


P.S. Možná někoho napadne, proč ze všech těch blbů zrovna Farský? Ani nevím. Prostě jsem si při přemýšlení o tomhle textu vybavil právě jeho a je přece úplně jedno, kdo poslouží jako příklad. Ve všech je nahraný stejný software, jen každý jinak vypadá.

3,760 total views, 1 views today