V Německu žádné překvapení. Mutti Multikulti obhájila s jistými obtížemi svou Willkommenskultur. Sobotkové všech zemí radostně hýkají. Společných 18% pro levicové extrémisty nikdo neřeší, zato téměř 13% pro AfD prý ohrožuje demokracii.

Němečtí voliči většinově rozhodli, jaké Německo si přejí a je to jejich svaté právo. Hrůza z čehokoliv napravo od pseudopravicové unie CDU-CSU, vtlučená do jejich brunátných hlav opinion makery, je už zřejmě silnější, než prostý pud sebezáchovy.

Merkelová a její křesťanští antidemokraté díky tomu utrpěli Pyrrhovo vítězství. Militantní europrcek Schulz i přes tento značný bonus přivedl SPD k nejhoršímu poválečnému výsledku a levicoví extrémisté Die Linke a Zelení posílili na celkem 136 křesel v Bundestagu. Zhruba 23% dosud nezmasírovaných vlastenců to dohromady naházelo pravicovým liberálům z FDP a AfD, přičemž AfD je na samotce a určená k likvidaci.

Mutti se při sestavování vlády nejspíš zapotí a výsledkem bude v každém případě všechno možné, jen ne stabilita.

Skutečného vítěze těchto voleb, liberálně konzervativní stranu Alternative für Deutschland, provází od jejího vzniku v roce 2013 mediální stín hákového kříže a po jejím nynějším volebním úspěchu dosáhla ostrakizační hysterie vrcholu. Nějací puncovaní demokraté – nejspíše z Antify, dokonce kvůli tomu demonstrovali za frenetického potlesku médií.

Důvody jsou nasnadě – strana nejdříve zpochybnila euro a hned poté se postavila proti vítání. Jasná jízdenka na ultrapravý okraj politického spektra, hned za Hitlera a před neonacisty.

AfD, jíž předvolební průzkumy věštily zisk v rozmezí 7 – 12%, získala nakonec podle mainstreamových médií napříč kontinentem naprosto překvapivých 12,6% hlasů, což tamtéž vyvolalo smršť titulků o „ohrožení německé ústavnosti a demokracie a nutnosti boje na její obranu“.

Už se ani nijak zvlášť nesnaží svoje lži a třeskutou levicovou propagandu příliš maskovat. Jejich pozice jsou pevné a občané již dostatečně zmasírovaní. Prostě řeknou či napíší, že strana určená k likvidaci je krajně pravicová, s programem plným rasismu, fašismu a antisemitismu a do zblbnutí to opakují. Fakta nejsou důležitá, důležitý je správný názor a účel, jenž přece světí prostředky.

V Německu je to nyní AfD, u nás například SPD. Pokud okamurovci také „překvapivě“ uspějí, bude scénář pintlich stejný. Hnojomety jsou určitě v plné pohotovosti.

Jejich obsluhy spoléhají na skutečnost, že naprostá většina konzumentů masmediálních blábolů nikdy neztrácí čas ověřováním předkládaných „faktů“ a spokojí se v lepším případě s typizovaným výcucem nezatěžujícím šedou kůru mozkovou, v tom horším pak jen s titulky z bulváru.

Masmédia česká nám pak předkládají názorově jednotný a dokonale zglajchšaltovaný výcuc z těchto výcuců, aniž by se kdokoliv z „hlídacích psů demokracie“ obtěžoval novinářskou etikou či pouhou profesionální objektivitou.

Psali to v Süddeutsche Zeitung nebo v Guardianu, tak to musí být pravda. Protože přece jenom my máme monopol na pravdu. My určujeme, co si máte myslet a koho volit, vy venkovani.

A já se přesto zeptám: „Vy studovaná, analytická a mediální vemena, četl někdo z vás program strany Alternative für Deutschland?“

„Z čeho usuzujete, že se jedná o ultrapravicovou stranu, jak s nevšední oblibou neustále uvádíte? Ať čtu různé definice ultrapravice a pravicového extremismu zleva zprava, pořád mi tam AfD, na rozdíl od takových Die Grünen, nepasuje. Kde je v jejím programu ukryt ten fašismus, rasismus, antisemitismus a xenofobie?“

„Kde tam mají něco o likvidaci demokracie či popírání rovnosti a zásad právního státu? Já to tam furt nemůžu najít. O termínu ,pravicový populismus‘ se ani zmiňovat nebudu. Byl by někdo z Vás, soudruzi pokrokáři, od té dobroty a nasměroval mne, kde přesně v jejich programu se ona svinstva nacházejí? Rád bych je uzřel na vlastní oči a poté sám analyzoval – bez filtrování, nápovědy a výcuců. Děkuji předem mnohokrát.“

To, že nějaký jedinec z AfD někde řekne něco o hrdosti na Wehrmacht nebo o nelibosti k Benešovým dekretům fakt nestačí. Benešovy dekrety zpochybňuje už 70 let půlka německé politické scény a Bundeswehr prokazatelně vychází z tradic Wehrmachtu.

Mně se ostatně dekrety Masarykova podržtašky taky nelíbí a hrdý nemám být bohužel na co. Politici blábolí hovadiny napříč Evropou i politickým spektrem neustále a nikdo z novinářů se nad jejich imbecilními výroky nepozastavuje.

Pochopitelně jen v tom případě, nejsou-li „ultrapravičáci“. Ty je třeba za všech okolností řádně vydudlat a očernit. Třeba alespoň za sexismus a diskriminaci třetího pohlaví používáním archaického oslovení „dobrý den, dámy a pánové“ při příchodu na tiskovou konferenci.

Podle této optiky by naše ČSSD musela být zakázána jako antidemokratická a protiústavní už dávno. Její představitelé opakovaně pronášejí nenávistné výroky o živnostnících, systematicky usilují o likvidaci střední třídy, úspěšně zničili český průmysl a veřejně deklarují, že nás za naše peníze hodlají rozpustit v integrované a islamizované Eurábii s hlavou zastrčenou v americké prdeli. Nějak mi uniklo, že by cokoliv z toho kohokoliv z mainstreamových novinářů pálilo.

Porovnání výsledků s volbami 2013. Optimistické napohled, ale nestačilo to. Němci ještě ani zdaleka nejsou dost. Až budou, už nebudou.

Co tedy ti populističtí ultrapravičáci, které volilo téměř 13% jako vždy nevzdělaných a převážně východoněmeckých xenofobů, vlastně chtějí? Tady máte taky stručný „výcuc“, hovínkáři na takové podružné detaily nemají čas, brání demokracii:

AfD především říká, že islám k Německu nepatří a má pravdu. Respektuje svobodu náboženství, ale pouze bez náboženských praktik, jenž jsou v rozporu s liberální demokracií, ústavou, zákony a židovsko-křesťansko-humanistickými základy státu. Chce zastavit nekontrolovanou, masivní imigraci, mít kontrolu nad svými hranicemi a přijímat pouze vybrané imigranty, kteří budou přínosem a schopni integrace, jako to praktikuje třeba Kanada a Austrálie. Vystupuje proti jednotné měně a požaduje zásadní reformu EU směrem k původnímu modelu Evropského hospodářského společenství. Je odpůrcem další evropské integrace. Chce zavést švýcarský model přímé demokracie. Odmítá evropskou armádu, NATO chápe jako výhradně obrannou alianci a požaduje stažení cizích vojsk a jaderných zbraní z Německa. Chce obnovit brannou povinnost mužů. Požaduje zastavení jednání o smlouvách TTIP, TLSA a CETA. Podporuje jadernou energetiku a odmítá „větrníky“. Chce mít dobré vztahy jak s USA, tak s Ruskem, doslova píší: „Der Kalte Krieg ist vorbei – Studená válka skončila“. Z toho plyne odmítání ekonomických sankcí. Odmítá dotace. Podporuje tradiční rodinu, zvyšování německé porodnosti a národní identitu. Prosazuje reformu veřejnoprávních médií a sociální péče. Požaduje snížení věkové hranice trestní odpovědnosti a zjednodušení procesu vyhošťování. Hodlá bránit německou kulturu a jazyk. Navrhuje reformu školství ve smyslu návratu před neomarxistické experimenty – tedy k nerovnosti, různosti, individualitě a především hodnocení dle výkonu. Odmítá právo státu kontrolovat elektronickou komunikaci občanů. A považte – chtějí zrušit „genderový výzkum“ jako pavědecký. Fašismus par excellence, viďte?

Mně osobně ovšem připadá jako nejvíce protidemokratický požadavek svobodné individuální autodopravy, bez zbytečné buzerace ze strany státu.

Stačí si to jen přečíst a hned už v duchu zase vidíte pochodňové průvody za zvuků píšťal a bubnů, záplavu vlajek s hákovým křížem a přeplněné koncentráky…

Z mého pohledu jde o program založený na realitě, rozumu a národní identitě, hájící německé zájmy, v němž marně hledám cokoliv odporujícího demokracii bla bla bla. Jeho nosnou ideou je liberálně pravicový konzervatismus a zjevná snaha uchovat Německo německé. To, zda AfD a její nezkušení politici dělají chyby, hádají se a případně se v nějakém časovém horizontu díky tomu strana rozpadne, není pro mou úvahu absolutně podstatné.

Z tohoto programového výňatku (zvláště ze zvýrazněných částí) je také více než jasné, co ultralevicově-populistické eurohujery a pokrokáře na té AfD tak strašně sere.

Evidentně především to, že s nimi odmítá troubit a pochodovat v rudozeleném revolučním šiku. Že chce uchovat, co oni chtějí zlikvidovat a naopak zlikvidovat, co oni chtějí zachovat a rozvíjet.

A to je přece nepřípustné, je třeba to zatrhnout. To přece vidí každý rozumný a pokrokový člověk.

S rasismem, fašismem, antisemitismem, ultrapravicí, ohrožením demokracie a ústavnosti to nemá společného zhola nic. O rozumu, faktech a pravdě ani nemluvě.


Apropó, a co Putin? Že by se ti fašisti dostali do Bundestagu bez něho??

2,347 total views, 1 views today